gebe
  1. D_U_R_U

D_U_R_U Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bende kullanacağım

Konu, 'Gebelik' kısmında D_U_R_U tarafından paylaşıldı.

inşallah benimde işime yarar bu ay deneyeceğim.sonucu bildiririm.

Bende kullanacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beden dılının nasıl kullanacağını bilmek.

Beden dılının nasıl kullanacağını bilmek.

Hiç kimse doğuştan konuşmacı değildir; Önemli olan beden dilinin nasıl kullanılacağını bilmek! Hiç, bir topluluk içinde bir şey anlatmaya kalkıştınız mı? İş görüşmesi, toplantı, sunum, teşekkür konuşması vs… Mutlaka biri başınıza gelmiştir. Peki nasıldı? Pek çoğunuzun "çok heyecanlandım, elim ayağıma dolaştı" dediğini duyar gibiyim. Aslında o kadar korkmaya gerek yok, beden diliniz...
  2. Erdoğan: Yasal haklarımı kullanacağım

Erdoğan: Yasal haklarımı kullanacağım

Başbakan için 'maganda uslubü ile konuşuyor' diyen CHP lideri Baykal'a, Erdoğan Kayseri'den yanıt verdi. İktidar ile ana muhalefetin mitingler üzerinden söz düellosu sürüyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'de yaptığı konuşmada Deniz Baykal'a seslenerek “Şahsımla ilgili bazı ifadeler kullanmış. Sayın Baykal beni bu makama sen getirmedin beni bu makama milletim getirdi. Fakat senin bu...
  3. Nasıl oy kullanacaksınız?

Nasıl oy kullanacaksınız?

YSK, seçmenlerin nasıl oy kullanacağını anlatan bilgilendirici film hazırladı. YSK'nın, seçimlerin kuralına uygun yapılması, seçmenin oyunun geçersiz sayılmaması ve oyların demokratik ortamda kullanılabilmesi için 'oyların nasıl kullanılacağına dair' hazırladığı film, TRT ve isteyen özel televizyon kanallarında yayımlanacak. Tiyatrocu Levent Ülgen'in canlandırdığı bir karakter filmde, ilk...
  4. Oyumu Nerede kullanacağım 2010

Oyumu Nerede kullanacağım 2010

oyumu nerede kullanacağım oyumu nerde kulanacağım nerde kullanacam oyum nerede 12 Eylül 2010 tarihinde Türk milleti sandık başına gidip oyunu kullanacak.Oyunuzu nerede kullanacğınızı ve diğer merak ettiğiniz bilgileri öğrenmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır Referandum oyumu nerde kullanacam 2010, 2010 referandum oy kullanma yerleri, Referandum oy kullanma yerleri, oy...
  5. YSK Sorgulama, Nerede Oy Kullanacağım?

YSK Sorgulama, Nerede Oy Kullanacağım?

ysk sorgulama, cumhurbaşkanlığı seçimi, ysk sandık sorgulama 2014 Sevgili melekler, seçmen kütüklerinin askıda kalacağı son tarih olan 9 Temmuz'a kadar yerleşim yerlerini değiştirenler için YSK'dan bir açıklama geldi. İşte önemli detaylar... Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, vatandaşların seçme hakkını kullanabilmelerini sağlamak amacıyla seçmen kütüklerinin askıda...

Sayfayı Paylaş