gebe
  1. azra26

azra26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    3

Bende melek oldum sorumu cevaplar mısınız hamilemiyim?????

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında azra26 tarafından paylaşıldı.

Slm ben yeni üye oldum ve bebn bu sayfayi 1 aydan uzun süre takib ediyorum bayagi yararladim o yüzden sizinle paylasmak istiyorum mümkünmü acaba sorabilirmiyim

2. azra26

azra26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    3
    kimse yokmu üzüldümmmmm simdi iftarimi acmaliyim zamanim yok fazla

3. azra26

azra26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    3
  4. hale77

hale77 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    248
    Ödül Puanları:
    63
    selam azra hoşgeldin tabiki sorabilirsin bilgisi olan arkadaşlar mutlaka cevap verecektir,bence yeni yılda bebek sahibi olmak isteyenler bölümüne yazman daha iyi olur orada en kısa zamanda cevp alırsın..ayrıca inşalah hamilesindir:)

TUNAA bunu beğendi.
  5. azra26

azra26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    3
    tessekkür ederim tam kavrayamadim sayfayi yeni yeni ögreniyorum .1. ben hamileyim bugün daha cok belli etticok sevicliyim ikinci cocugum olcak sogan suyu vesilesiyle:))))))

TUNAA bunu beğendi.
  6. hale77

hale77 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    248
    Ödül Puanları:
    63
    çok sevindim canım,tebrik ederim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah,darısı bütünn isteyenlerin ve benimde başıma inşallah.bende geçen ay soğan suyu içtim bu ay adatime 10 gün kala 10 gün içicem yine soğan suyunu,daha sonra incir kürüne başlıycam inşallah.bizim içinde dua et canım:)

Bende melek oldum sorumu cevaplar mısınız hamilemiyim????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  2. Yeni üye oldum sorum var benimde hamilemiyim ??

Yeni üye oldum sorum var benimde hamilemiyim ??

arkadaslar siteye daha yeni üye oldum . iyikide üye olmuşum bnm için çok yararlı bilgler var. ilk konumu açıyorum. hamilemiyim adet görmeme 9 gün var eşimle 2 seferdr birliktelik yaşıyoruz ikmzde sağlıklıyız bir problemde yok ama bn daha bebişim olsun istemyrum yenı evliyiz daha iş güç bir süre daha istemiyrum ama eşim çok istyr.korunmamiştk ikmzde ve olan oldu:( ve ben idrar testnı ne zamn...
  3. Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı

Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı

Merhabalar, Anne olmak isteyen aday adayları :) Artık sorularınıza bu bölümden cevaplar bulabileceksiniz. Lütfen tüm sorularınızı bu bölüme yöneltin. Hamilelik sürecinde olan gebelik geçirmiş yada uzmanlar tarafından yanıtlanacak sorularınızla kendinize daha iyi bir yön çizebilir, hamile kalma olasılığınızı arttırabilirsiniz. Saygılar.
  4. hamilemiyim soru cevabım var

hamilemiyim soru cevabım var

merhabalar benim kan testi sonuç bölümünde 903.99yazıyor acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olabilirmirmisiniz
  5. Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Merhaba. Adetim 4 gün geçti. Halsizlik uyku isteği karın ağrısı kasıkta batmalar hissediyorum acaba gebelik var mıdır. 9 aylık evliyim 9 aydır çocuk istiyoruz

Sayfayı Paylaş