gebe
  1. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

...bende sana yetecek ben kalmadı...

Konu, 'Çöplük' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

...bende sana yetecek ben kalmadı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bende sana yetecek ben kalmadı!!

Bende sana yetecek ben kalmadı!!

BENDE SANA YETECEK KADAR BEN KALMADI Sus pus olmuş,puslu bir İstanbul'muydu yüzün, yoksa çok bildik hüzünler mi taşınmıştı yüzüne Dolmabahçe da çay tadında.... Divit ucuyla yazılmış bir aşkın sureti vardı avuçlarında, tarih bir başka iklimin kıvamını gösteriyordu. Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında... Sinemada elinin elimde...
  2. Bende ağlayacak hal kalmadı

Bende ağlayacak hal kalmadı

Şu şairler ne garip insanlar...Durup durup sevgilerini anlatıyorlar satırlarda. Alev - alev yanan gözlerinden, vazgeçilmez dudaklarından bahsediyorlar hep bir kaç satırla tarif ediyorlar sevgilerini OLUR MU YA ! Böyle sevgi olur mu hiç ? Bende anlatmak istiyorum bazen bir kaç kelime karalıyorum kağıdıma. ama nedense olmuyor bir türlü seni tarif edemiyorum Sendeki karmaşayı...

Sayfayı Paylaş