gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bende Seni Sevdim Yağmur

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yağmur [​IMG]
    daralan gönlüme sunduğun huzurla

toprağa her kavuşmanda ölümü hatırlatan kokunla.

seni seyrederken sesini dinlerken içtiğim çay tadında

ve ıslatılmayı senin tarafınla.yüzüme düşmelerini damlaların ve gözyaşımı saklamanı

sen topragı arındırırken kirden ben kalbimi arındırmayı sakladığın gözyaşlarımla

bende seni sevdim yağmur hemde çokkk

alıntı

Bende Seni Sevdim Yağmur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ötesi yok Sevdim be Seni

Ötesi yok Sevdim be Seni

sevdim be seni . İtiraflara soyundum. Evet seni gerçekten çok ama çok seviyorum. Gözlerine dalıp gittiğimde beni benden alıp götüren masumiyetin, Saf ve kendine has güzelliğin. Aşk şarkılarını severek dinleten sihrin ve gözlerimin içini güldüren sevecen marifetin. Hoşnutum. Hatta mutlu. Ama buruk. Keşke bunca eziyeti görüpte hayata karşı silahlanmadan ve aşka karşı savunmaya geçmeden...
  2. Haki-Kim sevdi seni benim kadar

Haki-Kim sevdi seni benim kadar

Yalnızlığı hissettiren bir beat ve bir de ben varım Gözlerim dolu ve lakin karamsarım Dertlerimle baş başayım harbi yalnızım Yardım elini uzatın ne olur, yardım Allah'ım Erken kalktım bu sabah bu şehri terk etmek istedim Sonra oturdum saatlerce düşündüm, olmadı işte hiçbiri Hayal de bir yere kadar, gözlerim kapandı hasret oldu sevgiye ruhum Yeni güne umutla başlamak pek bir zormuş,...

Sayfayı Paylaş