gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

*:*:bende Sevdİm Demek İÇİn*:*:

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: *:*:bende Sevdİm Demek İÇİn*:*:

saol canım emeğine sağlık

3. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: *:*:bende Sevdİm Demek İÇİn*:*:

emeğinize sağlık.

*:*:bende Sevdİm Demek İÇİn*:*: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaralarımdan Sev Beni

Yaralarımdan Sev Beni

Kadın ayakkabısını çıkardı. Sızlayan ayaklarını ovuşturarak koltuğa oturdu. "Bu ayakkabıları neden giymediğimi unutmuşum ama giydikten iki saat sonra hatırladım" dedi gülerek. Ayak bileğinin arkası su toplamıştı ve gün boyunca çıkaramadığı ayakkabılar su toplamış bölgeyi iyice örselemiş, açık bir yara haline getirmişti. Kadın saçlarını kulağının arkasına attı. Akşam olmuştu....
  2. Bende Seni Sevdim Yağmur

Bende Seni Sevdim Yağmur

yağmur daralan gönlüme sunduğun huzurla toprağa her kavuşmanda ölümü hatırlatan kokunla. seni seyrederken sesini dinlerken içtiğim çay tadında ve ıslatılmayı senin tarafınla.yüzüme düşmelerini damlaların ve gözyaşımı saklamanı sen topragı arındırırken kirden ben kalbimi arındırmayı sakladığın gözyaşlarımla bende seni sevdim yağmur hemde...
  3. Sev beni sonsuz kere!!!

Sev beni sonsuz kere!!!

Yarim olcaksan...; yüreğimi sahiplenip Yüreğinin olmama izin vermelisin... sonu olmayan sevda türkülerime kulaklarını asla kapamamalısın.. acını sahiplenişime ..sana gelen bana gelsin duasına duruşuma şaşırmak lüksün yok senin.. gözlerine bakarken bile seni özlememi fazla görmemelisin.. ne kadar mesafeler girsede aramıza..aldıgın nefes kadar sende olduğumu hissetmen lazım ebeden... izin...
  4. BENİ BÖYLE SEV TRT1

BENİ BÖYLE SEV TRT1

Bu diziye bayılıyorum.Şu anda izliyorum seyreden var mı ?

Sayfayı Paylaş