gebe
  1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Bende söleyeyim ama utanç :)

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

kızlar evet bende ıtıraf edım okulda bısıklet bınmeye yeni baslsmıstım okulun ıcınde ıste okulundacıtı var durmak ıcın ön frene bastım ve ben cıtlerden dıger taraftayım :) hıc unutmam bunun aklımdan sılınmemeısyle beraber teyzemlerde bısıklete bınıyorum kucuk kuzenımkıne ne oldu dersınız tabı gene kaza bu seferde bahcenın duvarına carptım ama nasıl mı bısıkletın ön frenı calsımıyomus benım kuzende demıstı calsımıyo abla dedı arka fren e bas dedı neyse ıste aklıma bısıkletle hızlı gıderken dedım kı bu bısıkletın ön frenı calsıyo arka degıl o yuzden ön frene basmım dedım hanı okulda ön frenle kaza yaptım ya oysa yanlıs anlamısım :D neyse bende en ıyısı frene basmım dedım gözumu kapadım ve küttt tabı burnum cızıkk yuzum cızıkk bu olayda 2 yıl once oldu ayyyy :meri::meri::meri:

Bende söleyeyim ama utanç :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende yurtdisindanim ama...

bende yurtdisindanim ama...

bende yurtdisindan katildim sizlere ama yukaridaki memleketlerin hicbirisinden degil ben romanyadan katiliyorum.burdada cok gurbetci var turk kadinlardan arkadasim cok.ben kendim tatarim ama esim turk.bir iki sene sonra insaAllah izmire tasinrsak izmirli meleklerden olurum:Dsimdilik ne diyecegimi bilmiyorum ama isterseniz buralari anlatirim size.
  2. ' AmiN ' de öLdür beni !

' AmiN ' de öLdür beni !

Hüznümü yutan suskunluklarda gözlerimin parantezine kapandım…ellerim şeytanın yüzündeydi…gezdim …ürktüm…yokluğunun istanbul´una Fatih olamadım…hezimetindeyim!… Gidişine virgül atarken,sesinin ünleminde intihar eden noktalara kırıldım…tırnaklarımla yüzümün parantezini açamadım…kalbimi kaşıyan soruların işaretinde kimsesizliğimi astım…kelimeler can kırıkları şimdi,konuştukça...
  3. Amin ' de öLdür beni !

Amin ' de öLdür beni !

Hüznümü yutan suskunluklarda gözlerimin parantezine kapandım…ellerim şeytanın yüzündeydi…gezdim …ürktüm…yokluğunun istanbul´una Fatih olamadım…hezimetindeyim!… Gidişine virgül atarken,sesinin ünleminde intihar eden noktalara kırıldım…tırnaklarımla yüzümün parantezini açamadım…kalbimi kaşıyan soruların işaretinde kimsesizliğimi astım…kelimeler can kırıkları şimdi,konuştukça kanatır,kanattıkça...
  4. yuhhhartık ama. bence okuyunnn ...

yuhhhartık ama. bence okuyunnn ...

guevedoce hispaniola adası Ama olmazki böle birşey imkansız diye demekki birşey yokmuş ... çok şaşırdım arkadaslar sizlerle paylaşmak istedim.. Karayıplerde bulunan Hispaniola adası dünyanın en ilginç olaylarından birine ev sahipliği yapıyor. Burada doğan bazı çocukların cinsel organları dahil tüm özellikleri kızları andırıyor. Aileleri tarafından da kız olarak yetiştirilen çocuklar...

Sayfayı Paylaş