gebe
  1. aysmin

aysmin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende yeniyim ve yardımlarınıza ihtiyacım varrr

Konu, 'Deneme Odası' kısmında aysmin tarafından paylaşıldı.

erkek arkadaşımdan ayrıldım beni terk etti doğrusu napıcamıda bilmiyorum bana yardımcı olacak melekleri bekliyorum saolun şimdiden

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle aramıza hoşgeldin ama Bunu dert köşesi bölümüne açsan cok daha iyi olurdu burda birçok melek görememiş sanırım.o yüzden gec cevap verebilirler.

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Fatmagül'ün psikolojisini düzelten psikolog :D

süperr fatmagül ün suçu ne eskiden BİHTER olması :D:D

imzan süperr...

bayırgülü bunu beğendi.
  4. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    zaman en iyi ilac eger unutmak istiyorsan

Son düzenleme: 6 Kasım 2010
    tatlı şımarık ve bayırgülü bunu beğendi.
  5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikler aramıza hoşgeldin...
    bence senin ilacın tamamen zaman...
    biraz zorlu bir dönem seni bekliyor ama başka çarede yok

6. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu biraz daha acarsan sana yardımcı olabiliriz ama tam olarak neler olduğunu söylemelisin

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hoşgeldin canım aramıza ... canım zamana bırak düzelir inş.

8. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    aramıza hoş geldin canım neden ayrıldınız bilmiyorum ama giden gitsin kaybeden o olur zamanla unutursun üzülmeye bile değmez :kiss:

bayırgülü bunu beğendi.
  9. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    aramıza hosgeldın cnm

10. bayırgülü

bayırgülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende yeniyim burda ama gittiyse o zaten senin değilmiş zamanla unutursun ya bide evli olsaydın terk etseydi seni haytta bunlarda var ettiğin bir iyilik varmış yinede evli falan değilsiniz hiç üzülme fıstığım

11. bayırgülü

bayırgülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende yeniyim burda ama gittiyse o zaten senin değilmiş zamanla unutursun ya bide evli olsaydın terk etseydi seni haytta bunlarda var ettiğin bir iyilik varmış yinede evli falan değilsiniz hiç üzülme fıstığım

12. prensesh

prensesh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    unutmak zordur ama ımkansız degıldır cnm dua edelımkı allh hepımızın gonlune gore versın...

- - - Updated - - -

ve hos geldın hosgeldım:)

- - - Updated - - -

arkadaslar ben cok sevdım bu forumu ya güzel bılgıler var ve cok faydalı:)

13. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    merhabalar taze melekler bende yeniyim burada :) arkadaşımızın sorununa gelecek olursak; herkes hayatta seçimler yapar,kararlar verir doğru veya yanlış. oda seni terk etmeye karar vermiş ve bir seçim yapmış. artık hayatında olmayacaksın. hiç kimse vazgeçilmez değildir. olağan hayatına devam et, o sensizliği seçmiş sende bir şey kaybetmezsin onsuz olmakla. belki zamana ihtiyacın var ve zamanı gelince, gerçek mutluluğu yakaladığında belki de şunu söylersin kendi kendine: evet, gerçekten de her şerde bir hayır varmış. acı çektim, üzüldüm ama değmiş buna. belki senin için hayırlısı değildi o. herkesin hakkında hayırlısı olması dileğiyle :)

bende yeniyim ve yardımlarınıza ihtiyacım varrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tecrübelerinize ihtiyacım varrr

Tecrübelerinize ihtiyacım varrr

Canım meleklerim. Benim sorunum öyle üzülünecek bir sorun değil ama benim canımı çok sıkıyor.Çalışan bir hanımım ve evin işlerin ve ev halkına yetişemiyorum. İki kızım var .Biri 8 ,biri henüz 1 yaşında.Akşam işten geç çıkıyorum eve gidince full time diğer mesai başlıyor.En çok üzüldüğüm çocuklarıma yeterince zaman ayıramamak. bir de ev işlerini ucu kaçınca evde tam bir kaos.Malum bebek...
  2. Meleklerim ÇOK ACİL! Fikir ve Yardımınıza ihtiyacım var

Meleklerim ÇOK ACİL! Fikir ve Yardımınıza ihtiyacım var

dez diyet kullananlar dez zayiflama tozu kullananlar zayıflama tozu ne diyor Merhabalar.Bilenler bilir ben ne zamandır kilo vermeye çalışıyorum.Ama bir türlü veremiyorum meleklerim.Özellikle düşük yaptıktan sonra hamileyken aldığım kilolar sanki yapıştı bana. İçinizden boğazını tut verirsin kilonu diyenler çıkabilir ama baştan söyleyim boğazımı tutmak mesele değil.İnanın canımın...
  3. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  4. Lütfen 5 dk ayırınnnnnn :(( ve yorumunuza ihtiyacım varrr

Lütfen 5 dk ayırınnnnnn :(( ve yorumunuza ihtiyacım varrr

BEN rüyamda coooooook sewdiğim ve bundan tam 4 sene önce kaybettiim büyükbabamı gördümmm...istanbula gidicekler amcamlara,babannemle görmeye gidiorum onlarııı....babannemle vedalaşıorumm..büyükbabam namaz kılıoo..bitmesini bekliorum .bitince ona sarılıp seni çok sewiyorum diyipp ewden cıkıorummm.....sonra kendi kendime insan sewdiğini ALLAHA emanet ederse görmeden ölmezmiş .....diorumm ve...
  5. Yardımınıza ihtiyacım var

Yardımınıza ihtiyacım var

merhaba. ben erkek arkadaşımın evinde kaldım ve banyo yaparken onun cinsel bölgesini temizlediği jiletle kendi cinsel bölgemi temizledim farketmeden. Acaba hamile kalma şansım var mı?

Sayfayı Paylaş