gebe
  1. OMRU HAYATIM

OMRU HAYATIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bende yurtdısıs ama malesef adı yazmıo

Konu, 'Yurtdışı Melekleri' kısmında OMRU HAYATIM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar bende amerıkada yasıyorum varmı aranızda amerıkada yasayan

2. LAemily

LAemily Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende tam nie amerikadan kimse yokmu die dusunuordum bunu mesaji buldum. neresindesiniz amerikanin?

Bende yurtdısıs ama malesef adı yazmıo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege Çubukçu - Benim Adım

Ege Çubukçu - Benim Adım

ege çubukçu benim tanışalım biraz doluyum içimdekileri atmalıyım ilk içkiler benden sormucak mısın neden nefret doluyum sıkıldım tek düzeliktek hep gözetimden geçtik hayatın hep güzelinden geçtik yaşamın 2 satırlık için bir hatır sor içimi sana kalmış yap seçimi hey dinle bu biçimi hep hap yanıma yaklaş ritimle kaynak yoldaş nereye kadar bu oyunlar her seferinden ders alınanlar sokak sokak...
  2. Benim Adım KARTANESİ...

Benim Adım KARTANESİ...

Benim adım kartanesi. Bir bulutun karnından doğdum. Ama hikâyem, Afrika’nın uçsuz bucaksız çöllerinde başladı. “Bir kar tanesinin hikâyesi nasıl olur da çöllerde başlar?” diye meraklandıysanız, anlatacaklarımı dinlemelisiniz. Daha önce böyle bir hikâye dinlemiş olsanız bile, dinleyin beni. Çünkü bir kar tanesinin hikâyesi, bir başka kar tanesinin hikâyesiyle—emin olun—asla aynı değildir. Bir...
  3. bende yurtdisindanim ama...

bende yurtdisindanim ama...

bende yurtdisindan katildim sizlere ama yukaridaki memleketlerin hicbirisinden degil ben romanyadan katiliyorum.burdada cok gurbetci var turk kadinlardan arkadasim cok.ben kendim tatarim ama esim turk.bir iki sene sonra insaAllah izmire tasinrsak izmirli meleklerden olurum:Dsimdilik ne diyecegimi bilmiyorum ama isterseniz buralari anlatirim size.
  4. adını koyamadım ama okumanızı isterim

adını koyamadım ama okumanızı isterim

Bir gün, çelimsiz, küçük bir kız çocuğu sokağın köşesine oturmuş yiyecek, para, ya da alabileceği herhangi bir şey için dileniyordu. Üzerinde yırtık, pırtık giysiler vardı; yüzü gözü kir içinde, perişan bir hali vardı. Kız dilenirken, sokaktan genç, canlı ve iyi görünümlü bir adam geçti. Kızı farketmişti ama belli etme............mek için dönüp i...kinci kez bakmadı. Büyük ve lüks evine,...

Sayfayı Paylaş