gebe
  1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

bendeki sen......

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

bendeki sen...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen benim mucizemdin

Sen benim mucizemdin

Sana dokunmak bir mucizeydi, seninle olmaksa bir mucizeyle yaşamak.. Gün geceye döndüğünde seninle olmak öyle güzel ki. Bütün bir gece seninle aynı havayı solumak, dinlediğim şarkılarda seni bulmak. Gündüzümde insanlar, mücadele, kavgalar, çirkinlikler var belki ama gecemde sadece sen ve ben… Belki bu yüzden geceyi sevişim. Sadece sana ait gecelerim, tıpkı kalbim gibi... Dün gece yine...
  2. Sen benim için vazgeçilmezsin

Sen benim için vazgeçilmezsin

sen benim icin vazgecilmezsin sen vazgecilmezsin vazgeçilmezsin benim için vazgeçilmezsin dinle Bu kadar çok sevebilir misin.? Hava gibi..? Su gibi? Yaşamak gibi sevebilir misin..? Ben var ya .ben… Sabah gözlerini açınca yaşıyor muyum diye Düşünmeden önce seni ne kadar özledi mi düşünüyorum.. Saplantı yüreğimin ortasında kocaman bir arzu. Aşkın ise volkan misali patlıyor içimde.....
  3. sen benim hiçbir şeyimsin

sen benim hiçbir şeyimsin

Yaşamak için mecbur olduğumu bildiğim ama bana çektirdiği acı yüzünden solumak istemediğim, içime her çektiğimde ciğerlerimi kavuran nefes sen değilsin. Yüzümü alev alev yakan, ne kadar çabalasam da engel olamadığım, gözlerimden içime dökülen gözyaşım değilsin. Nereye baksam gördüğüm, neye dokunsam hissettiğim, kiminle konuşsam dinlediğim, “Her şeyimsin” deki gizli öznem sen değilsin.Sen benim...
  4. Sen bırakma beni....

Sen bırakma beni....

Ben sana yenilmek için sevdim seni. Hayallerime yakıştığın için sevdim. Ama artık gitme vakti. Duymadığın sesimi sana emanet ederek, acılarıma yokluğunu ekleyerek ve nereye gidersem gideyim seninle kalarak gitme vakti... duam olup kalacaksın… sevdikçe, çoğalacaksın yokluğunla içimde. Kızma bana sitemkâr yazıyorum diye... küskünlüğüm inan sana değil. Söz dinletemiyorum duygularıma, yüreğime....

Sayfayı Paylaş