gebe
  1. sevgimmmm

sevgimmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

bendemi suç

Konu, 'Kadınca' kısmında sevgimmmm tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar en dayanıklı ince çorap hangisi?bana en fazla 3 gün dayanıyor.normalmi bu süre.daha fazla kullanan varmı?yırtılınca napmalıyım.yardımlarınız için teşekkürler......:grev:

cagla4277 bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Kullanmadan önce yeni corabi tuzlu suya koy, sonrada yika giy... Tv de görmüstüm o zaman hemen yirtilmiyormus :)

cagla4277 bunu beğendi.
  3. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Evet onu bende duymuştum tuzlu suda bekleticekmişim biraz daha sonra yıka giy . Ben penti kullanıyorum

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Daha önce ince çorapların çabuk kaçmaması için buzdolabına konulması gerekitğini duymuştum:)

cagla4277 bunu beğendi.
  5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

aman corap ıste bu kacar kacmaz bazen 3 4 kere gıyersın bazen de daha ılk gıyısınde kacar ama madem bu kadar sık corap gıyıyosunuz :D:D sıze bı tavsıye suu mujdenın corapları okadar dogal duruyokı hemde fıyatı cok uygun alın bırsuru nasılsa kacıyo
    haa bıde kacan yere parlatıcı oje surunce o yerı durduruyo o da kucuk bı bılgıı :D:D

cagla4277 bunu beğendi.
  6. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Hahaha çok hoş demekki napıcaz çoraplarımızı tuzlu suda bekleticezsonra yıkıcaz bde buzdolabında bekletrsek braz kaçmıcak ama ynede biz parlatıcı oje yanımızda bulunduralım;);)

bendemi suç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suç

Suç

Kişi rüyada suç işlerse kendisiyle ilgili olmayan bir işe karışıp, sıkılacak demektir.Rüyada suç islemek, küfür ve sapikliga tabi olmaya isarettir.
  2. Sucu

Sucu

Takva ve iyilik sahibi, ilimiyle göğüslere, hikmetle kalplere etki yapan kimseye yahut zengin olmaya, rızka ve büyüklere yaklaşmaya, Kase ve bardakla su dağıtan kimse, bilgine, vaiz ve nasihat ehline, iyilksever kimseye, Kırba ve teste ile su taşıyan kimmse, her yönüyle emin olan kimseye, Sucunun tulumunun su akıtması onun ishal olmasına delalet eder.Rüyada görülen sucu, takva ve iyilik sahibi...
  3. bendende romanya

bendende romanya

bende hazir firsattan istifade resimlerle romanyayi tanitiyim sizlere bu resimler bukresten romanyanin cok taninmis yerlerinden biri brasov ve sinaya civarlari karpat daglari bu sinaya daki peles satosu buda brasovun meshur siyah kilisesi burasi sibiu unesco tarafindan bu sene avrupanin kulturel baskenti secildi romanyanin baska bir incisi kostence benim yasadigim bolge romanyanin muslumnalari...
  4. Işte bendende harika gelinliklerrr

Işte bendende harika gelinliklerrr

bakalım begenece mısınız kuzularr:dp178::dp178::sigara:
  5. bendende bir merhaba;))

bendende bir merhaba;))

Merhaba hanimlar ankaradan katiliyorum araniza.25 yasinda 2 yillk evliyim ismim Sinem herkese selem

Sayfayı Paylaş