gebe
  1. miracle3333

miracle3333 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Benden 27 yaş büyük biriyle evlennek

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında miracle3333 tarafından paylaşıldı.

Yaklaşık 8yıllık bir ilişkim var sevgilimin 2 çocucuğu var ben 30 yaşındayım aramızda 27 yaş farkı mevcut artık evlenmek istiyoruz fakat ailem bu ilişkiden habersiz ve aileme bunu nasıl açıklayacağım bilmiyorum özelliklede babamın tepkisinden çok korkuyorum aynı durumu yaşamış olanlar varsa lütfen bana bir fikir verin benim tek derdim yara almadan mutlu bir yuva kurmak

Benden 27 yaş büyük biriyle evlennek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 27 Fotoğrafla Bir Hayat

27 Fotoğrafla Bir Hayat

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yüreğime Bir Beden Büyük Gelen Umutlar

Yüreğime Bir Beden Büyük Gelen Umutlar

Yüreğime bir beden büyük gelen umutları üzerimden çıkarıp gidiyorum." Küçük bir çocuğun duası gibi masumluğunu sundum sana aşkın. Ama sen, “İmkansız bir aşk “ deyip sustun.Oysa sana dair ne düşlerim vardı. Dans edecektim yağmurlarda seninle.Yıldızların saçlarına düştüğünde, Bir gökkuşağı çizecektim beyaz tuallere. Asla kırgın değilim sana...Özgürdün, hürdün elbet. Güneşte yaşamak...
  3. Büyük Beden Gömlek Modelleri

Büyük Beden Gömlek Modelleri

büyük beden gömlek modası, büyük beden gömlek, büyük beden giyim modelleri, büyük beden gömlek kombinleri, büyük beden gömlek modeli Büyük beden gömlek modelleri ile etek ve pantolon üstlerine şık kombinler oluşturabilirsiniz. Yeni sezon büyük beden giyim modasından seçtiğimiz gömlek modelleri ile ilgili görsel örnekleri sizler için paylaşıyoruz. Bayanların giyim stillerinden biri olan gömlek...
  4. Büyük Beden Tunik Modelleri

Büyük Beden Tunik Modelleri

tunik modelleri, tunik modelleri 2014, tunik modelleri 2015, büyük beden tunik modeli, büyük beden giyim 2015, büyük beden tunikler Eski yıllara göre günümüz de hemen hemen her şehir de tüketiciye hizmet veren büyük beden giyim mağazaları bayanlara yönelik oldukça şık tasarımlar sunarak büyük beden giyinen bayanların beğenisini kazanıyor. Her bayanın severek kullandığı tunik modelleri büyük...
  5. Benden 27 yaş büyük biriyle evlenmek

Benden 27 yaş büyük biriyle evlenmek

Yaklaşık 8yıllık bir ilişkim var sevgilimin 2 çocucuğu var ben 30 yaşındayım aramızda 27 yaş farkı mevcut artık evlenmek istiyoruz fakat ailem bu ilişkiden habersiz ve aileme bunu nasıl açıklayacağım bilmiyorum özelliklede babamın tepkisinden çok korkuyorum aynı durumu yaşamış olanlar varsa lütfen bana bir fikir verin benim tek derdim yara almadan mutlu bir yuva kurmak

Sayfayı Paylaş