gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Benden Alma Allahım....!!!

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

allahım onu alma benden allahım onu benden alma [​IMG] [​IMG]

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Benden Alma Allahım....!!!
    emeğine ellerine sağlık

Benden Alma Allahım....!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davut Güloğlu - Benim Büyük Allahım

Davut Güloğlu - Benim Büyük Allahım

Ben seni çok sevmişim Bak gözlerimden belli Şimdi de düşmanlarım Oynayı çifte telli Benim büyük Allahım Herşeyi göriyisun Benim ki can değil mi Ağlatıp duriyisun Dağlarda kar var idi Bu ne biçim yar idi Bırakıp gitti beni Zannettim şaka idi Benim büyük Allahım Herşeyi göriyisun Benim ki can değil mi Ağlatıp duriyisun Aksın gözümden yaşlar Dolsun bardaklar dolsun Bana...
  2. besin satın alma ve saklama

besin satın alma ve saklama

SÜT VE ÜRÜNLERİ Hastalık yapıcı mikroorganizmalardan korunmak için iyi kaynatılmış, pastörize/sterilize edilmiş süt ve ürünleri kullanılmalıdır. Pastörize veya sterilize edilmemiş sütler, kabardıktan sonra 5 dakika kaynatılıp hemen soğutulmalıdır. Kaynatılmış ve pastörize sütler cam kavanozda buzdolabında 12 gün, kutusu açılmış sterilize sütler en fazla 3 gün saklanabilir....
  3. ALLAH rızası için dua edin =( almasın Yaradanım onu benden

ALLAH rızası için dua edin =( almasın Yaradanım onu benden

arkadaşlar sizlerden tek bir ricam var.benim hayatım yaşıma göre pek normal bir hayat degil.acılarla dolu yetimligin verdigi bir sürü sorun işte.ben, bu karanlıgımda sadece aydınlatan tek bir adam var.oda babam gibi gördügüm dedem.rahatsızdı ve bu aralar durumu gittikçe kötüleşiyormuş. ben perşemde günü yanına gidicem trabzona.onu yanluz bırakamamçher telefonda gül kokulum gelde seni son kez...
  4. Allah beni unuttu demek günahmıdır?

Allah beni unuttu demek günahmıdır?

Dünyada yan yana gelmeyecek iki kelime varsa, o da "Allah" ve "unutma" kelimeleridir. Kur’an, Allah’a "unutma" yakıştırmasını şiddetle reddediyor, Musa Aleyhisselamın diliyle Kur’an diyor ki: "Onlar hakkındaki bilgi Rabbimin katında bir kitaptadır. Rabbim yanılmaz ve unutmaz." (Tâhâ, 20:52) Cebrail Aleyhisselamın ağzından da şu gerçeği dile...

Sayfayı Paylaş