gebe
  1. elwin

elwin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benden de bir bilmece herkese....

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında elwin tarafından paylaşıldı.

yapan satar.alan kullanmaz.kullanan görmez nedir bu?

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    o neki:D:D

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canıım aslında düşündüm de bulamadım ama itiraf edim netten baktım .... :)

4. elwin

elwin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    akla gelmeyecek bir cewabı war da sizi fazla meraklandırmayayım ... cewap::::TABUT :)

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevabı öğrenince, sorunun tamamen cevabı ele verdiği bir gerçek yani soru çok açık ve net ama bu cevap kırk yıl düşünülse akla gelmez doğrusu :D:D

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    geç kalmışım... biliore ben ..

7. berennaz

berennaz Forum Okuru

mezar taşı olamazmı ?

8. maide

maide Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
benden de bir bilmece herkese.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir de  Beni Düşün..

Bir de Beni Düşün..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. benim de bir hayalim var

benim de bir hayalim var

çocukların hiç aç kamadığı bir dünya hayal ediyorum şiddet görmedikleri taciz edilmedikleri sonra büyüklerin emeklerinin karşılığını aldığı kimsenin dini dili ırkı düşüncesi yüzünden kınanmadığı tüm meleklerin :hippie: mutlu olduğu bir dünya
  3. çok güzel bir dua .. herkes okumalı bence..

çok güzel bir dua .. herkes okumalı bence..

ÖZLÜ BİR DUA Ya Rabbi! Eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : Allah'tan başka yaratıcı yok, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür. Ya Rabbi! Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: Allah birdir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür. Ya Rabbi! Eğer Allah'ı birlememe şirk...
  4. Benim de bir itirafim olsun.

Benim de bir itirafim olsun.

Universitede korudorlarda sigara icmek yasaktir yazan tabelalarin yanindan gecerken sigarami yakiyordum,basimi kaldirmamla bolumden iki tane hocami gormem bir olmustu ve en sevdigim hocam " hep bizden ornek aliyorlar demisti"yanindaki bolum baskanina,o an resmen yerin dibine gecmistim.:hula:
  5. Bence sen de şimdi herkes gibisin...

Bence sen de şimdi herkes gibisin...

Gözlerim gözünde aşkı seçmiyor Onlardan kalbime sevda geçmiyor Ben yordum ruhumu biraz da sen yor Çünkü bence şimdi herkes gibisin Yolunu beklerken daha dün gece Kaçıyorum bugün senden gizlice Kalbime baktım da işte iyice Anladım ki sen de herkes gibisin Büsbütün unuttum seni eminim Maziye karıştı şimdi yeminim Kalbimde senin için yok bile kinim Bence sen de şimdi...

Sayfayı Paylaş