gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Benden git artık,kendine iyi bak!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 733x528[​IMG] Bir kez daha söylüyorum,lütfen..Git artık..
    Kinini bırak,hayallerimi al..Benden git artık,kendine iyi bak..

Ne olur,rahat bırak düşlerimi..Gecelerce uykusuz kalıyorum..Korkuyorum,kımıldayamıyorum yatağımda..Hafiften bir müzik çalıyor,duyuyorum..Ama korkuyorum,git artık..Bu gece de sensiz olsun..Kaynakwh webhatti.com: [​IMG]Kaynakwh webhatti.com: [​IMG]

Fikrimi huzurlu kıl,git..
    Birden rüyalara dalıyorum, yine sen!!..Artık korkutuyorsun beni..Her hareketini ''İYİ'' denen umut teknesine bağlamak istiyorum! Ama olmuyor,olmuyor denizler kaldırmıyor iyiyi..Hareket edemiyor,ayrılamıyor hüzün limanımdan!!

Ne olur bırak artık kalbimi..Ruhumu,sevinçlerimi bırak artık..Zikrimden çıkar kendini..Anmayayım adını,dudaklarım seni hecelemesin bir kez de ne olur..Al tüm heceleri benden,ve git..Sonsuzluğuna inandığın her aşkta kal biraz,ama benden git!!

Solmadan güller,koparılmadan dalından,git!! Yoksa sonlar olacak,bitişler olacak..Bende kalışın ebedi olacak,git!! Kurtar kendini aşkımın hüznünden..

İçime çekiyorum seni nefes gibi,her solukta BEN oluyorsun..Ben tamamen sen olmaktan korkuyorum,git!! Keder odalarına girmeden,acılarımın misafiri olmadan git!!..Gitme demeyeceğim,bir klasik daha yazılsın istemiyorum,git!! Dillere düşmesin aşkım,söylenmesin çığlık çığlık!! İstemiyorum..Sevmiyorum sevmeyi de artk..Rahat bırak sevgimi..

Bu sarayda misafirliğin bitti,rahat olan herşey sona erdi..Aşk bizi terketti,git!!

Bir kez daha söylüyorum,lütfen..Git artık!
    Kinini bırak,hayallerimi al..Benden git artık,kendine iyi bak!!

Benden git artık,kendine iyi bak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendine iyi bak demeden bi düsünün bence

Kendine iyi bak demeden bi düsünün bence

Kendine iyi bak. - nereme bakiyim, üstümde başımda bi şey göremedim ben... ya da - kendine iyi bak. - sagol aslanım, görüşürüz. sen de benim kendime baktığımdan daha iyi bak. - kendine iyi bak. - olur, soylerim. - kendine iyi bak. - evde ayna yok. - kendine iyi bak. - dusuk ihtimal ama bakarim. -kendine iyi bak -bakarım koçum senin gözün kalmasın yeter. - kendin' e iyi bak. - kendin...
  2. Kendine İyi Bak Aşk

Kendine İyi Bak Aşk

Kendine İyi Bak Aşk ***************** gittin mi? belkide hiç gelmedin sevdam, içimde yaşayan nefes alan bir hayalsin sen sen kaçmadın benden aslında ben cesaretli yüreğimin, korkak sevdasından kaçıyordum sevgili emin olduğum, seni hep sevdiğim. inanmak istemediğim, senin beni sevmeye cesaret edemeyişin. seni sevmek, seni özgür bırakmaktı seni sevmek, "seni sevdiğimi"...
  3. Kendine iyi bak.. (aşk mektubu)

Kendine iyi bak.. (aşk mektubu)

“Kendine iyi bak” derler, kursunu kafana sıkıp giderler.... Ne kadar kolay bir cümle.. Kendine iyi bak; söylemesi ne kadar kolay ama sölenene ne kadar ağır.... Kendine iyi bak !!! Kendine iyi bak” bir veda degil elveda cümlesidir çogu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasini gizler içinde… “Kendine iyi bak.” Çünkü bundan sonra ben yaninda olmayacagim. Olamayacagim. Istesem de...
  4. !   Kendine İyi Bak   !

! Kendine İyi Bak !

... “Kendine iyi bak” bir veda degil elveda cümlesidir çogu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasini gizler içinde... "Kendine iyi bak." Çünkü bundan sonra ben yaninda olmayacagim. Olamayacagim. Istesem de istemesem de. Sevdim...
  5. Kendini ara beni değiL_!

Kendini ara beni değiL_!

Kendini ara beni değiL_! Ey Sevgili..! Seni sevip sevmediğimi söylemeyeceğim. Ama sevgiyi öğretebildim sana sanırım_? [ne kadar öğretilebiliyorsa..] Dilerim kalbine kalbimden verdiğim şey yüreğinde yeşerip meyve verir o zaman.. Böylece ne sen bende kaybolacaksın, ne de ben sende.! Sen beni kendinde, ben seni kendimde bulmuş olacağım. O zaman hiç ayrılmayacağız. Sakın sevgimle seni...

Sayfayı Paylaş