gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

benden her eve lazım :)))))

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

valla madem özel yetenekse bende en büyük hobim ve yeteneğimi paylaşayım sizlerle:) bende sabun meraklısıyım evde kendi imalatım olan sabunlarım var:Dartı sabun koleksiyonum var helede saf yeşil sabun hastasıyım ve koleksiyonu8mdaki sabunlarıma asla kimseyi dokundurtmam evde sabun olmazsa bile kimse korkudan kullanamaz :D:Dartı eskiyen yada küçülen yada büyük gelen kıyafetleri çamaşır suyu deyen kıyafetleri yeni baştan tasarlar ortaya bambaşka bir kıyafet olarak çıkartırım gerçi bu konuda dokdora yaptım:pbizim ailede kıyafetine yanlışlıkla bi zarar gelen yada ev dekorunu beyenmiyenler peşimde haa bu arada ev dekoruda benden sorulur:D:Dartı kendi çizimlerim var :)sadece mutfakta beceriksizim yaptığım yemekleri korkudan kimse yemez hoş yemek yaptığımda yok yaa:D:Deeee ne kadar yetenekliyim dimi:rolleyes:tam evlenilecek kızım dermişiiiimmm:D:D

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: benden her eve lazım :)))))
    gercektende evlenecek kiz sin daha ne istyiorlarr yemegide bizden meleklerinden örenirsin olur biterr,,desene sende 1oparmakta 10 marifet varr

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: benden her eve lazım :)))))

sabunlar ne güzel ya..benimde birzamanlar öyle bir koleksiyonum birde peçete koleksiyonum vardı amaa şimdi nerede hatırlamıyorum bile..kesin annem kullanmışıtr hepsini:D
    hamarat kızımız boşuna taliplere demiyoruz ev araba diye..

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Sabun koleksiyonu iyi fikir

5. sluntse

sluntse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nerden bakıyorsunuz arkadaşlar?

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ***** seni sabah alan akşam bırakır kız

benden her eve lazım :))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her eve lazim Yumurtalar :)

Her eve lazim Yumurtalar :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. her eve lazim

her eve lazim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Her Eve Lazım...

Her Eve Lazım...

Küvet Tıpası
  4. Her eve lazım :)

Her eve lazım :)

5. Her Eve Lazım Takı Dolabı

Her Eve Lazım Takı Dolabı

Dolaplı boy aynası Takı dolabı Takılara karşı zaafım var. Dünya kadar takım olmasına rağmen, yine de gördüğümde dayanamıyorum, alıyorum. Ama ne yapayım benim gibi takı müptelaları için şık takı modelleri var. Ama ne zaman takmaya kalksam, kalabalıktan birbirine dolaştıkları için 10 dakika onları ayırmaya çalışıyorum. Bu dolabı gördüğümde işte bu dedim. Benim gibi takı meraklıları için süper...

Sayfayı Paylaş