gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benden hoşlanıyormu ? Onun gözüne nasıl girebilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

6.sınıfa gidiyorum bizim sınıfın yakışıklısından hoşlanıyorum nerdeyse bütün kızlar ondan hoşlanıyor. Tabii ben sınıfın 3. Popiler kızıyım çocuk basket takımında ma i gözlü sarı saçlı . Bir gün bana kankam ( kız ve sınıfın 2. Popiler kızı) sen ondanmı Hoşlanıyorsun dedi bende kimseye söylemediğim içini hayır dedim nerden çıktı dedim oda deslerde sana bakıyo dedi sende bak dedi . Sonra naptı etti beni itiraf ettirdi ama sonra bende onunda ondan hoşlandığını öğrendim .ve gerçekten eyer başka bir yere bakmıyorsa bana baktığını gördüm derslerde bazen göz göze geliyorduk . Bir gün ingilizce öğretmeni onu benim yanıma oturtturdu. Derste beni çıldırtıp gıcıklık yapıyordu. Ama yanında normalde oturan kozda başka bir arkadaşımdı onu bukadar çıldırtmıyordu. Amacı beni gıcık etmekti sizce benden hoşlanıyormudur benden hoşlanması için nenyapmalıyım birde bizim erkekler sınıfın en güzel kızı olarak kankamı seçmişler ama içinde hışlandığım çocuk yokmuş lütfen yarım edin

2. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Birden seninle o yıllarıma gittim. senin yaşının 2 katı kadar öncesine falan hahaha çok güzel duygular bunlar. yüzüme harika bir gülümseme yerleştirdiğin için sana teşekkür ederim. soruna gelirsek; erkekler özellikle senin yaşlarında elde ettikleri şeyi çabucak değersizleştirirler. bu nedenle sen onun için elde edemediği sürece çekici ve değerli kalacaksın. bunu sakın unutma. zaten anlattıklarından yola çıkarsak senden gayet açık bir şekilde hoşlanıyor. sen istediğin dikkati çekmişsin. ama erkeklerle flört etmek için bence biraz daha bekle.
    flört etmenin de kuralları vardır
    1. ailenle ilişkilerini bozmamalı
    2. arkadaşlarınla ilişkilerini bozmamalı
    3.derslerini etkilememeli.
    umarım söylediklerim senin için kıymetli ipuçları olur...

3. sevda güzel

sevda güzel Forum Okuru

Ben şu anda 8. sınıftayım 7. sınıftan beri bu çocuktan hoşlanıyorum neredeyse tüm sınıf biliyor yanlış arkadaş yüzünden herkes öğrendi bana bakıyor hava atıyor mesela basketbol oynuyor beni gördüğü zaman kızların yanına gidiyor bende ona bakıyorum ne gidip itiraf edebiliyorum nede unutabiliyorum onun yüzünden derslerim alt üst oldu beni seviyormu bilmiyorum ne olur yardım edin

4. ahmet soylu

ahmet soylu Forum Okuru

Sen çok büyük bir hata yapmussin. Arkadasina söylerken baskasina soylermi acaba diye kendine bir sorup öyle aoylemeliydin. Bir ikinci mevzu ise çok kolay azcik ilgi göster ve sana eğer iyi davraniphatta ilgi gösterecektir. İllahki asil olacak hoalanacaktir sıkma canini. Yasin daha küçük bunlar gecer. Yasin 17 ben dahi takmiyorum kafama ilerde olacak bu şeyler :)

Benden hoşlanıyormu ? Onun gözüne nasıl girebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - O Gözlerin Benim Hakkım

Petek Dinçöz - O Gözlerin Benim Hakkım

dün gece resmini ikiye ayırdım bana baktığı gibi kimseye bakmasın diye ateşimi söndürdün o güzel gözlerinde beni yaktığı kimseyi yakmasın diye NE YANİ!!! bundan sonra gözleri cennet kokan sevgilim yok mu benim. ne yani... bundan sonra tenine bir yabancı mı dokunacak senin?.. yaralıyım yaralı bu sensiz sabahlara nasıl uyanırım anıların gözü yaşlı şarkılar da zehir zıkkım en iyi sen...
  2. benden hoşlanıyormu

benden hoşlanıyormu

ben lise 1e gidiyorum aynı sınıfta bir çocuk var sürekli bana bakıyor ve bu yeni baladı 4 haftadır falan benle ugraşmaya başladı saçma sapan konular açıyo göz göze geliyoruz bana bulaşırken yani gıcık ederken sürekli gülüyo bunlar nedemek oluyo
  3. Hoşlanıyormu

Hoşlanıyormu

aynı sınıfta oldugumuz çocuk sürekli bana bakıyor başka bir kızla konuşurken karşımdaysa bana bakıyor beni gıcık ediyor başka kızlarıda ediyor ama bana bulaşmay bu dönem başladı ben tesadüfen oraya baktıgımda bana bakarekn görüyorum göz göze geldigimizde hala bakıyor gıcık ettikten sonra gülüyor bir gün farklı bir gün farkıl davranıyoe ne yapmaya çalışıyor amacı ne sizce
  4. Bende O Göz Varmı Deyiminin Anlamı

Bende O Göz Varmı Deyiminin Anlamı

Bende O Göz Varmı Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını merak ediyorum :)
  5. onun beni sevdiğini nasıl anlarım?

onun beni sevdiğini nasıl anlarım?

kaçamak bakışlar ,yakınlaşmalar,beni tanımaya çalışıyor,arada küsmeleri ve kaprisler de var,şuan uzaktayız bi mesaj falan atmıyor ondan uzakta olduğum için bana tavır yapıyor?ben se onun aklının bi başkasında olduğunu düşünüyorum.benden önce hoşlandığı ve ona sırt çeviren bi kız..

Sayfayı Paylaş