Benden hoşlanıyormu ? Onun gözüne nasıl girebilirim

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Benden hoşlanıyormu ? Onun gözüne nasıl girebilirim
6.sınıfa gidiyorum bizim sınıfın yakışıklısından hoşlanıyorum nerdeyse bütün kızlar ondan hoşlanıyor. Tabii ben sınıfın 3. Popiler kızıyım çocuk basket takımında ma i gözlü sarı saçlı . Bir gün bana kankam ( kız ve sınıfın 2. Popiler kızı) sen ondanmı Hoşlanıyorsun dedi bende kimseye söylemediğim içini hayır dedim nerden çıktı dedim oda deslerde sana bakıyo dedi sende bak dedi . Sonra naptı etti beni itiraf ettirdi ama sonra bende onunda ondan hoşlandığını öğrendim .ve gerçekten eyer başka bir yere bakmıyorsa bana baktığını gördüm derslerde bazen göz göze geliyorduk . Bir gün ingilizce öğretmeni onu benim yanıma oturtturdu. Derste beni çıldırtıp gıcıklık yapıyordu. Ama yanında normalde oturan kozda başka bir arkadaşımdı onu bukadar çıldırtmıyordu. Amacı beni gıcık etmekti sizce benden hoşlanıyormudur benden hoşlanması için nenyapmalıyım birde bizim erkekler sınıfın en güzel kızı olarak kankamı seçmişler ama içinde hışlandığım çocuk yokmuş lütfen yarım edin

Birden seninle o yıllarıma gittim. senin yaşının 2 katı kadar öncesine falan hahaha çok güzel duygular bunlar. yüzüme harika bir gülümseme yerleştirdiğin için sana teşekkür ederim.
soruna gelirsek; erkekler özellikle senin yaşlarında elde ettikleri şeyi çabucak değersizleştirirler. bu nedenle sen onun için elde edemediği sürece çekici ve değerli kalacaksın. bunu sakın unutma. zaten anlattıklarından yola çıkarsak senden gayet açık bir şekilde hoşlanıyor. sen istediğin dikkati çekmişsin. ama erkeklerle flört etmek için bence biraz daha bekle.
flört etmenin de kuralları vardır
1. ailenle ilişkilerini bozmamalı
2. arkadaşlarınla ilişkilerini bozmamalı
3.derslerini etkilememeli.
umarım söylediklerim senin için kıymetli ipuçları olur...

Ben şu anda 8. sınıftayım 7. sınıftan beri bu çocuktan hoşlanıyorum neredeyse tüm sınıf biliyor yanlış arkadaş yüzünden herkes öğrendi bana bakıyor hava atıyor mesela basketbol oynuyor beni gördüğü zaman kızların yanına gidiyor bende ona bakıyorum ne gidip itiraf edebiliyorum nede unutabiliyorum onun yüzünden derslerim alt üst oldu beni seviyormu bilmiyorum ne olur yardım edin

Sen çok büyük bir hata yapmussin. Arkadasina söylerken baskasina soylermi acaba diye kendine bir sorup öyle aoylemeliydin. Bir ikinci mevzu ise çok kolay azcik ilgi göster ve sana eğer iyi davraniphatta ilgi gösterecektir. İllahki asil olacak hoalanacaktir sıkma canini. Yasin daha küçük bunlar gecer. Yasin 17 ben dahi takmiyorum kafama ilerde olacak bu şeyler :)

lise2 deyim her sabah hazırlanıp çıkdığımda okula girince onu görüyorum bi arkadaşıyla sessiz sakin bi şekilde geliyolar bi köşeye geçip konuşuyolar arada bana bakdığını farkediyorum çünkü bende her boş anımda aklımda bile çıkmayan bi mutluluk haliyle buluyorum onu her tenefüsde arkadaş ortamıyla gezdiğimizden karşımıza çıkıyolar benimde sadece 1 arkadaşım biliyo bu konuyu şu ana kadar en çok güvendiğim arkadaşım ama sebepsiz bi şekilde çekiniyorum ben daha önce kimsede bu duyguları yaşamadığımı biliyorum bazen bankda otuturken kızlar gelip bizden kalkmamızı istiyolar rica falan ediyolar karşıdan bana bakdığını görüyorum içimde bi tebessüm oluşuyo ama hiç bişey yokken hayallere kapılmak istemiyorum kimseden yardım falan istemiyorum içimden geldi yazmak istedim kendinizde iyi bakın :)

Bende 6. Sınıftayım oda 7. Benimkide yanlış arkadaş yüzünden biliyor ve benim en yakın arkadaşlarıma sataşıyor arada 2 dk lik bakışmalarımız oluyor ya yanımdan geçince olduğum yerde duruyorum kulaklarım tıkanıyor ve üç aydır onu takip ediyorum ilk başlarda adını bilmiyordum sonradan öğrendim instasına baktım felan sizce benden hoşlanıyor mu? He bu arada benim ona aşık olduğumu duyduktan sonra sevgilisinden ayrıldı ama. Hala bana benle ilegilenmiyormuş gibi yapıyor ve bana recep ivedik bile daha tatlı diyor kırılıyorum ama hala seviyorum. Lütfen cevap

Geri