gebe
  1. BiH_Ter

BiH_Ter Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benden MeLeklerime Süpper Maske

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında BiH_Ter tarafından paylaşıldı.

Bitanecik MeLeklerim; Sanırım birçoğunuzun problemi Yağlı Ve Akneli Ciltler..Buna uygulaması basit bir maske buldum İŞTE MALZEMELER::::: 5 YEMEK KAŞIĞI BAL
    5 DAMLA SÜT
    GÜLSUYU
    YAĞLI VE AKNELİ CİLTLER İÇİN TUNİĞİNİZ
    Evet bal-süt ve yağlı ile akneli ciltler için olan tuniğinizi bir kap içinde karıştırın.bunu iyice yedirerek yüzünüze sürün.5 dakika sonra yüzünüzü yıkayın havluyla kurulayın ve gülsuyunu cildinize sürün çok iyi geliceğine eminim [​IMG]
    (((Tuniğiniz yoksa 3 yemek kaşığı limon suyunu ekleyin))))Yüzünüze iyi gelmesi dilekleriyle...Evet meleklerim Kulübümüzün artık tamamiyle bir Genç Kızlar Kulübü olduğunu biliyosunuzdur sanırım...Eğer fazla bilginiz yoksa lütfen kulüp tanıtımını okuyun.....Sanırım birçoğunuzun problemi Yağlı Ve Akneli Ciltler..Buna uygulaması basit bir maske buldum İŞTE MALZEMELER:::::3 YEMEK KAŞIĞI BAL5 DAMLA SÜTGÜLSUYUYAĞLI VE AKNELİ CİLTLER İÇİN TUNİĞİNİZEvet bal-süt ve yağlı ile akneli ciltler için olan tuniğinizi bir kap içinde karıştırın.bunu iyice yedirerek yüzünüze sürün.5 dakika sonra yüzünüzü yıkayın havluyla kurulayın ve gülsuyunu cildinize sürün çok iyi geliceğine eminim :D(((Tuniğiniz yoksa 3 yemek kaşığı limon suyunu ekleyin))))
    Maks. 1000 karakter.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Benden MeLeklerime Süpper Maske konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklerim benim

meleklerim benim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir maskem var benim

Bir maskem var benim

. Yine gece oldu, yine bir gün bitti ve ben yine kendimle başbaşa kaldım. Bir maskem var benim. Sabahları onsuz evden çıkmadığım, geceleri yatağımda başbaşa kalana kadar çıkarmadığım bir maskem var. Adı mı ne? Adı : MUTLULUK! Taktığımda kahkalara boğulduğum, tadından gözlerimin dolduğu, sesinden huzur bulduğum bir maskem var. Gün geceye döndü yine. Karanlık çöktü buralara,...
  3. bende meleğim...

bende meleğim...

melekler mekanı merhaba... ben yeni üyeniz...şimdiden tümmm meleklere slm...
  4. ciltt bakım maskeleriniz benden

ciltt bakım maskeleriniz benden

kızlar ben bakımlı olmayı çok seviyorum fırsat buldukça da yapıyorum... Hazır maske de kullanıyorum ama bazenn evde kendim yapıyorum :hayal:sizinlede paylaşmak istedim umarım size de faydallı olur... Kırışıklık Maskesi: Bir miktar ıhlamurun çiçek ve yapraklarını ezin. Daha sonra süt ve salatalık suyu ilave ederek krem kıvamına gelinceye kadar yoğurun ve yatmadan önce cildinize sürün....

Sayfayı Paylaş