gebe
  1. mavilim

mavilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benden önce kapatma gözlerini

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında mavilim tarafından paylaşıldı.

BENDEN ÖNCE KAPATMA GÖZLERİNİ Hayat bu ne olur ne biter bilinmez ama Allahım senden önce almasın canımı
    hani ağlamamı istemez hep gül derdinya
    sen gidersen bu gözler nasıl güler
    dayanırmı bu yürek bilinmez ama
    sen yinede benden önce kapatma gözlerini
    ölenle ölünmez zamanla alşır insan derler
    ama söyleyenler bilmezlermiki seveninde sevdiğiyle
    birlikte ruhunun öldüğünü
    aramızda ne kadar uzun yollarda olsa
    özlemlerimizde olsa sana kavuşmanın imkamsız
    olduğunu bilsemde....
    istemem benden önce kapatma gözlerini
    Mutluluktan,sevinçten olsun hep gözyaşların senin
    nefes aldığını hissetsin yüreğim
    ama benden önce olmasın n'olur
    tek isteğim bu allah'tan
    benden önce kapatma gözlerini...

Benden önce kapatma gözlerini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şimdi aşk neylerse beni, mavi öyle eyler gözlerimi

Şimdi aşk neylerse beni, mavi öyle eyler gözlerimi

. Deniz kokulu bir yarin koynunda büyüttüğüm sevgimin en orta yerine işlediğim gibi, adın hep kalbimde çarpar... Mavi mavi. Islak kokun burnuma değdiğinde tanımıştım ben seni. Bir poyrazın kanadından atlayıp, gözlerime düştüğün gündeki gibi. Adın hep kalbimde mavi mavi çarpmaya başlarken o an, maviydi sevinçli gözlerimin seli. Ben zamansız anlarda yanan bir deniz feneriydim... Senin...
  2. Aşkın benden de öte

Aşkın benden de öte

Gördüğüm düşerin ömrü benden uzun Seni çok seviyorum mutsuzum Her şeyin bana inat görmüyor yüzüm rahat Çok özlüyorum huzursuzum Ben sana dayanamam Ayrı mı hiç duramam Gözlerinde gece olmuyor güneşi perdeliyor bakışın Hem sana ihtiyacım var Hem de bana delice Al beni bırakma hiç Bir an bile kendime Aşkın benden de öte bir yere gidemem ki Sen benim kalbimsin ya alma...
  3. Benim göz makyajım..

Benim göz makyajım..

alerji yapmayan göz kalemi göz beni Meleklerim canlarım benim:Dmakyajj sevdalıları sizii:Dbende sizin gibi makyaja önem veririm.Ama benim için öncelik göz makyajı.Bende göz makyajımın püf noktalarını sizinle paylaşmak istedim.Belki de sizinde bildiğiniz püf noktalar ama ben yine de anlatayım. Şimdi ilk önce kremimi fondetenimi falan sürüyorum sonra hemen göz makyajıma geçiyorum. İlk...

Sayfayı Paylaş