gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

benden seni anlatmamı isteselerdi... resimli şiirler..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

benden seni anlatmamı isteselerdi

benden seni anlatmamı isteselerdi... resimli şiirler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni AnLatmaya Gücüm Yetmiyor..

Seni AnLatmaya Gücüm Yetmiyor..

Sayfalar yetmez,kalemim cümle kuramaz oldu artık.. Seni anlatmaya gücüm yetmiyor.. Tükeniyor bütün anlatımlar " senin sevdan " la başlamak isterken şiirlerime.. Nesin sen ? Yaralarımın merhemi mi? Herkesten ve herşeyden sakladığım ,içimdeki çoçuğun yüreğindeki takat mi? Yoksa Rabbimin kaderime yazdığı mutluluk şehri mi? Hangisisin? Dur..! Ben cevap vereyim.. SeN , gölgemin...
  2. Seni anlatmami isteselerdi...

Seni anlatmami isteselerdi...

Benden, seni anlatmamı isteselerdi, bir yürek anlatırdım içinde koskacaman bir dünya, dünyada kocaman bir fener ve sevgi yolu aydınlatan. deselerdi yaz onu; yazardım en güzel şiirleri dilsiz istekleri dipsiz kuyu sarınçlarında yuvarlanan aşkları. yazardım parmaklarım morarıncaya kadar yazardım, yüreğim yorulup duruluncaya kadar. deselerdi çiz onu; çizerdim dünyayı, dünya her tarafı yedi veren...
  3. Anlatmadan anla beni...

Anlatmadan anla beni...

Anlatmadan anla beni... garip hâl ki anlatılmaz.. Anlatmaya insan tâkât bulamaz.. Seslenirde sükûtunu bozmaz.. Çağırırda adım atmaz.. Uzaklaşırda kopmaz.. ... Deli rüzgarlar essin bugün yine harâbe semtimde.. Dindirir mi, söndürür mü, körükler mi bilmem ateşimi.. Ateşe de razı ya gönül, bu siyah halinden bir kurtula bilse.. ... Bilirim delisin gönül.. Söz dinlemezsin, tesellî...
  4. ~*~ Seni Anlatmamı İsteselerdi ~*~

~*~ Seni Anlatmamı İsteselerdi ~*~

Benden, seni anlatmamı isteselerdi, bir yürek anlatırdım içinde koskacaman bir dünya, dünyada kocaman bir fener ve sevgi yolu aydınlatan. Deselerdi yaz onu; yazardım en güzel şiirleri dilsiz istekleri dipsiz kuyu sarınçlarında yuvarlanan aşkları. Yazardım parmaklarım morarıncaya kadar yazardım, yüreğim yorulup duruluncaya kadar. Deselerdi çiz onu; çizerdim dünyayı, dünya her tarafı yedi...

Sayfayı Paylaş