gebe
  1. elfidasinem

elfidasinem Forum Okuru

bendende bir merhaba;))

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında elfidasinem tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanimlar ankaradan katiliyorum araniza.25 yasinda 2 yillk evliyim ismim Sinem herkese selem

TİTAN bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba elif hanım hoş geldiniz :)

3. sinem dogangul

sinem dogangul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
bendende bir merhaba;)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bendende romanya

bendende romanya

bende hazir firsattan istifade resimlerle romanyayi tanitiyim sizlere bu resimler bukresten romanyanin cok taninmis yerlerinden biri brasov ve sinaya civarlari karpat daglari bu sinaya daki peles satosu buda brasovun meshur siyah kilisesi burasi sibiu unesco tarafindan bu sene avrupanin kulturel baskenti secildi romanyanin baska bir incisi kostence benim yasadigim bolge romanyanin muslumnalari...
  2. küçük bir merhaba

küçük bir merhaba

:) merhaba arkadaşlar aranıza yenı katıldım bu site ile ilgili bilgilerınızı benımle paylaşırsanız sevınırım ev hanımıyım izlmirlıyım
  3. selülitsiz bir hayata MERHABA!!!

selülitsiz bir hayata MERHABA!!!

selülitsiz bir hayata MERHABA!!! demeye hazırmısınız kızlar:):) buyrun selülitler neden oluşur?ve nasıl tedavi edilir işte size öneriler:) SELULİT Seluliti oluşturan nedenlerin başında östrojen, doğum kontrol hapı, gebelik, sigara, hormonal bozukluklar, beslenmede doymuş yağ miktarının fazlalığı ve lenf sisteminin yetersizliği bulunuyor. Selulitten kurtulmak için birçok yönteme rastlamak...
  4. herkese sıcacık bir merhaba :)

herkese sıcacık bir merhaba :)

merhabalar ben yıllardır bu güzel siteyi dışarıdan takip ediyordum üye olmak bu güne nasipmiş birlikte keyifli paylaşımlar dileğiyle :)
  5. bendemi suç

bendemi suç

arkadaşlar en dayanıklı ince çorap hangisi?bana en fazla 3 gün dayanıyor.normalmi bu süre.daha fazla kullanan varmı?yırtılınca napmalıyım.yardımlarınız için teşekkürler......:grev:

Sayfayı Paylaş