gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bendeniz aşk yuva yapmış konmuş dalıma

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

aşk yuva yapmış konmuş dalıma bendeniz aşk yuva yapmış ben zora açan arsız gonca sen bana yol ver ömrün boyunca
    gel yanıma yat boylu boyunca
    hey güzeller güzeli
    hey cöme ön shake your body
    hey hey you sexy bunny
    eşşah mı yanı

Bendeniz aşk yuva yapmış konmuş dalıma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. manda yuva yapmış söğüt dalına

manda yuva yapmış söğüt dalına

manda yuva yapmış söğüt dalına sözleri mada yuva yapmış söğüt dalına manda notaları nota notası "Manda Yuva Yapmış Söğüt Dalına" türküsü incelenerek deşifre edildi. Türkü ilk bakışta anlamsız görünse de ozanın ince zekasıyla hiciv sanatının en güzel örneklerinden biri olduğu anlaşıldı. Peki manda söğüt dalına nasıl yuva yaptı? Türküler eleştirilmek istendiğinde, sözleri anlamsız...
  2. Baha benim yaprağımda benim dalımda

Baha benim yaprağımda benim dalımda

benim yaprağımda benim dalımda yapragımda dalımda bülbül yaptım seni güllere yazdım hep benim elimde hep benim dilimde mızrap yaptım seni tellere yazdım damarımdaşın sen her an kanımda hep kollarımda ol her an yanımda bir şiirsin artık hep dudağımda şarkı yaptım seni dillere yazdım ben şimdiden seni yollara yazdım unutup kalbinden silersin diye sevdiğime pişman edersin diye beni...
  3. manda yuva yapmış söğüt dalına sözleri burada :)

manda yuva yapmış söğüt dalına sözleri burada :)

manda yuva yapmış söğüt dalına mada yuva yapmış söğüt dalına manda yuva yapmış söğüt dalınnnaa....yavrusunu sinek gapmış...:-)))))
  4. Manda Yuva Yaptı Sonunda Sögüt Dalına

Manda Yuva Yaptı Sonunda Sögüt Dalına

Uzun zamandır yapılan araştırmalar ,bulunan deliller,dinlenen tanıklar sonucunda Manda yuva yapmış sögüt dalınaa ammmann ammann yavrusunu sinek kapmış gördün mü anını yandım tiridine tiridine tiridine bandım bedeva mı sandın para virdim aldım .Türküsündeki o meşhur mandamızın sögüt dalına yuva yaptığını bulmuş olduk her ne kadar sinek yavrusunu kacırmamış olsa da daha ilerki zamanlarda onunda...
  5. Kuru dallarla mumluk yapımı

Kuru dallarla mumluk yapımı

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok...

Sayfayı Paylaş