gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bendeniz aşkim servetim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

aşkım servetim al senin olsun aşkim servetim al senin olsun
    sevdiğimizi cümle alem duysun
    güvendiğim dağlara kar yağmaz artık
    ya sen ya hiç sevgilim benimsin artık
    ağlayamam ki devrilen yıllara
    bırak kendini akıp giden zamana
    önceleri belki bir masum kedi
    beş yarım var şimdi biribirinden deli
    satmışım bu dünyanın
    anasını babasını umrumda değil
    yakmışım bu dünyanın
    romasini parasını umrumda değil

Bendeniz aşkim servetim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim 50 milyon’luk servetim oldu anne

Benim 50 milyon’luk servetim oldu anne

Şarkıcı Emrah'ın mal varlığı dudak uçuklatıyor... Kimilerine göre ’cimri’ kimilerine göre Türkiye’nin kazancını en iyi değerlendiren şarkıcı olarak gösterilen Emrah tüm kazancını gayrimenkule yatırmayı tercih ediyor. İstanbul ve Bodrum’da 100’e yakın dairesi olduğu söylenen şarkıcı Emrah son olarak yaklaşık 3 milyon dolar değerinde olan Polat Towers’daki spor kompleksini satın almıştı....
  2. senin bendeki adın AŞK :)

senin bendeki adın AŞK :)

SENİNLE YAŞLANMAK İSTİYORUM Seneler geçsin, sen beni bil, ben seni bileyim. Benim olduğun kadar dostlarının, dostlarının olduğu kadar benim ol istiyorum. Nice sıkıntı ve zorluk yaşayıp, atlatalım. Yaşayalım ki, öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı.. Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız. Paylaşmalı ve beraber sıkılmalıyız. Öyle ki, yalnız sıkılmak, sıkmalı bizi. Güzel günlerimizi, evimizde,...
  3. Annem Benim Aşkım

Annem Benim Aşkım

Annem ile olan remimi facebooktaki bir uygulama ile güzel bir tasarıma çevirdim. belki de yarışma sayesinde billboardlarda yayınlanacak. En kötü ihtimal 4 yıl garantili ev aletlerinden kazanırım diye umut etmekteyim :P https://bitly.com/IGW6GA

Sayfayı Paylaş