gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Bendeniz Benden İzler Albümü 2011

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

albümler, albüm tanıtımları, bendeniz, yeni albüm, benden izler, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Bendeniz 2011 Benden İzler 16 Hit Remix albümü ile müzikseverlere merhaba dedi melekler :)
    Benden izler Albümündeki şarkılar şöyler melekler:

1-Bendeniz Satmışım
    2-Bendeniz Güzeller Güzeli
    3-Bendeniz Günahlar
    4-Bendeniz Sana Mı Kaldım
    5-Bendeniz Turnayı Gözünden Vurdum
    6-Bendeniz Olsun
    7-Bendeniz O Biliyor
    8-Bendeniz Kırmızı Biber
    9-Bendeniz Başımın Belası
    10-Bendeniz Ne Yıldızlar Söndü
    11-Bendeniz Ya Sen Ya Hiç
    12-Bendeniz Neler Olacak
    13-Bendeniz Ayışığım
    14-Bendeniz Rahat Uyuyamıyorum
    15-Bendeniz İstemiyorum
    16-Bendeniz Sevme

Bendeniz Benden İzler Albümü 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Buda BeNİm Albümüm :)

İşte Buda BeNİm Albümüm :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bendir

Bendir

bendir çeşitleri bendirin özellikleri bendirin tarihçesi tarihçesi fiyatları Bendir Bendir, Klasik Türk Müziğinde kullanılan başlıca vurmalı ritim çalgılarından biridir. Zilsiz büyük tef, nakkare ve kudümle birlikte kullanılır. Derisinin iç yüzüne boydan boya gerilen kiriş sayesinde aynı anda iki değişik tını çıkarabilir. Bendir, Klasik Türk müziğinde ve özellikle Mevlevi zikr musikisinde...
  3. 2011 Büyük Beden Kıyafetler

2011 Büyük Beden Kıyafetler

büyük beden elbiseler 44 beden elbiseler 2011 büyük kıyafetler abiye modelleri 2011 kıyafetler Kilolu bayanların artık ne giysem diye düşünmeye ihtiyaçları kalmadı.Çünkü günümüzde balık etli ve kilolu bayanlar için birbirinden şık seçenekler sizleri bekliyor.Ne giysem derdine son veren büyük beden kıyafetlerle artık morali bozulan kendini kilolu bulan bayanlar şıklığı yakalama şansını...
  4. Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü

Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü

Bu konu; Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin dünyasının renkli isimlerinden biri olan popçu Gülşen yepyeni albümüyle sevenleriyle buluştu. 10 yepyeni şarkıyla albümünü tamamlayan Gülşen'in Beni Durdursan Mı adını verdiği albümünü tüm müzik marketlerden ve online satış sitelerinden temin edebilirsiniz.. 01-Gülşen Yatcaz...

Sayfayı Paylaş