gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bendeniz özlediğim ne varsa

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

özlediğim ne varsa sen ve senden başka ağlatır yüreğimi
    birkaç söz benimkişi
    karanlık odamda
    yalnız başıma
    düşünür dururum
    o eski günleri
    zaman beni ağlattin
    zaman beni aldattin
    birgün soracağım hesabını senden
    bir ömür çaldın benden

Bendeniz özlediğim ne varsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Ne Varsa Bende Var

Ajda Pekkan - Ne Varsa Bende Var

Ne varsa bende var Aşk istediğin kadar Gel sararsan beni sar Ne varsa bende var Benden uzakta ne arıyorsun sen Yanındaki kaçıyor elinden Yalanlar bitmez, sana gücüm yetmez İnkar edersin sormaya değmez Her güzelin tadı başka sanki Vakit kalmadı yakalarşın belki Koş git kaçmadan, bıkıp usanmadan Bir de bana bak karşıdan Beni değil kendini seversin Boş kalınca çapkınlık edersin...
  2. ÇocukLuğunuzun En Çok ÖzLediğiniz Yanı Nedir?

ÇocukLuğunuzun En Çok ÖzLediğiniz Yanı Nedir?

:melek:Ahh çocukluğum... dediğiniz olmuştur bir kere değil mi? en çok neyi özlersiniz şöylee bir geriye baktığınızda en çok nerelere gitmek istersiniz..buyrun arkadaşlar yorum yazarsanız sevinirim merak ediyorum
  3. Bedenim iskelede. Özlediğimsin

Bedenim iskelede. Özlediğimsin

Yalnızlık zor be gülüm bu iskelede Alışmışım her gün denizin yosun kokusunu seninle koklamaya… Ekmek kırıntılarını atmasını martılara Güneşin doğuşunu alışmışım gülüm seninle! Ne zormuş sensiz oturmak bu iskelede! Bu sefer ellerim ellerinle değil de Bir sigara bir şişede şarapla dolması koydu be gülüm! Mazi aklıma geliyor, her yer sen dolu bu iskelede Çok sevmiştim seni… Ayın denize...
  4. Sende Özlediğim Bir Şey Var!

Sende Özlediğim Bir Şey Var!

Seni sevmek, çocukluktan kalan bir kokuyu yıllar sonra duymak gibi, biraz hüzünlü ve hasret yüklü bir tat bırakıyor tebessümlerde. Sende özlediğim bir şey var. Neyi özlediğini bilmezken insan, neyi sevdiğini de bulamıyor elbette! Uzun yıllar önce gittiğin bir şehri anımsamak gibi, sende özlediğim bir şey var. O yüzden tam olarak kopamayışım. Biriktirdiğim anılar az olsa da, içimde,...
  5. seni özlediğim kadar sende beni özlüyormusun

seni özlediğim kadar sende beni özlüyormusun

sende beni özlüyormusun seni özlediğim kadar beni özlüyormusun sende seni özlediğim kadar bekliyorum bu sensizlik bitsin diye seni özlediğim kadar beni özlüyormusun sende rüyalarında beni görüyormusun öyle zorki ayrı kalmak öyle dayanılmazki unut beni sevgilim ben unutmuyorum

Sayfayı Paylaş