gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bendeniz yine aldı basını gitti zalim yar

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

yine aldı basını gitti zalim yar bu evde ne yaşandı bittiyse hepsi helal geri dönmek istedi
    gururu elvermedi
    ne yaptım ne ettiysem olmadı olmadı
    bahar oldum çiçeğime uçtunda geldin
    sana açtım kollarımı koştunda geldin
    sana ne demeli yavrum yok ettin beni
    söyle dünyada kim çeker bu eziyeti
    hoppanınna...

Bendeniz yine aldı basını gitti zalim yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Zalim Yar

Güllü - Zalim Yar

Alışmak ne zormuş senin yokluğuna Ne yapsam ben seni unutamıyorum Aşkın mühür vurup gitmiş yüreğime Ne yapsam ne etsem bozamıyorum Sende ümit çare sende Yarınlarım senin elinde Sensiz her geceyi güne bağlayan güneş Doğmasın birtanem ne anlamı var Depremler bedeni hasret yüreği yıkar Dön artık dön be zalim yar Özlemler kor olur içimi yakarken Hasretin kahrına dayanamıyorum...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Al Beni Yar

Düş Sokağı Sakinleri - Al Beni Yar

Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu Yağmur oldu yasak sevdamız İnatla gurbete doğdu Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde Güneşi hiç göremeden Oynadığımız bir oyundu Al beni yar götür Götür buralardan Bıktım artık hep aynı varoluşlardan Yitirmekten yitirilmekten Korkudan korkmalardan Aldatmadan aldatılışlardan Hiç almadan hep vermelerden Al beni yar götür Götür...
  3. Duman - Al beni yar

Duman - Al beni yar

duman al beni yar duman al beni yar video Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu Yağmur oldu yasak sevdamız İnatla gurbete doğdu Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde Güneşi hiç göremeden Oynadığımız bir oyundu Al beni yar götür Götür buralardan Bıktım artık hep aynı varoluşlardan Yitirmekten yitirilmekten Korkudan korkmalardan Aldatmadan aldatılışlardan Hiç almadan hep vermelerden...
  4. Yeşim Salkım - Al Beni Yar

Yeşim Salkım - Al Beni Yar

Al beni yar Al beni yar al kucağına Sev beni yar beni al yanına Sen bana yar bana sor yalnızlığı Gel bana yar beni sar canına Aldırmam isterse bir gün olsun Kalırsam yanıma kar olsun Dur gitme ansızın Aşksız kanatsızım Çok görme garip gönlüme Dur gitme yalnızım Çok mu imkansızım Çok görme şu garip gönlüme
  5. Hakan Peker - Al Beni Yar

Hakan Peker - Al Beni Yar

Yak ısıt içimi ateşinle Halime bak, eriyorum günden güne Ah hadi hadi hadi yak Tutuşsun aşk yüreğimde Vuruldum ben güzelliğine Hadi düş peşime Sen benim ol bende senin Yandım bittim deli sevenim Beni dinle seninim de Seviyorum ah seni delicesine Bir adım gelsen koşarım Bekletme sıkıldım ben kaçarım ben Albeni yar para verme Sar beni yar ara verme Bile bile kaşına gözüne O gül yüzüne köle...

Sayfayı Paylaş