gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bengü-gezegen

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Sanatçı Adı: Bengü Albüm Adı: Gezegen

Çıkış Tarihi: 01/07/2008

Yapımcı Şirket: Uçüncügöz Müzik

Albüm İçeriği

1. Gezegen
    Söz & Müzik: Serdar Ortaç
    2. Doya Doya Tat
    Söz & Müzik: Aliço
    3. Yalan
    Söz & Müzik: Adnan Fırat
    4. Disco Yalan
    5. Ağız Alışkanlığı
    6. Telafi
    Söz & Müzik: Altan Çetin
    7. Tek başına
    Söz & Müzik: İlhan Şeşen
    8. Hala
    9. Disco Tat
    Söz & Müzik: Aliço
    10. Remix Yalan
    11. Tek Başına Greek
    12. Tek Başına New Sound
    13. Telafi Greek
    14. Karaoke Yalan
    15. Karaoke Ağız Alışkanlığı

bengü-gezegen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jübiter gezegeni

jübiter gezegeni

jübiter Rüyada bu gezegeni görmek, maliye bakanina ve yardimcisina isaret eder. Jüpiter gezegenim ayla beraber görülmesl. alimsahma. nz ka isaret eder. Yanar bir halde bulunan Jüpiter gezegeni, ayla beraber otursa, bu rüya nama za, oruca, ibadetlere ve hacca isaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyasinda Jüpiter gezegenini gören, gün geçtikçe çalisma gücünü kaybeder. Bir hastaliga yakalanir.
  2. Gezegen Bengü Gecelerde

Gezegen Bengü Gecelerde

Gezegen' şarkısı dillerden düşmeyen popçu Bengü önceki akşam eğlence çıkışı farkında olmadan frikik verdi! Patlayan flaşlar Bengü'nün bluzunu transparanlaştırıp sutyeninin gözükmesine neden oldu.
  3. gezegen geyikleri

gezegen geyikleri

merkür: ya bi s. git ya popomu yaktın güneş: lan ip. sana bi koyarım çıkarsın sistemden dötün donar mars: kaç kere dedim bu iş olmaz bırak peşimi diye neptün: ya benim olursun ya kara deliğin dünya: bırakın kızı nen jüpiter: sen sen ufaklık gel bakim buraya uranüs: buyur abi bi mesele mi var jüpiter: güneş dingili tutuldu artık sistemin sefiri benim haraçları ben topluyorum bundan...
  4. Bengü--Hala

Bengü--Hala

Zaman olsaydı da sana doysaydım, Hiç geçmediki aşk, hiç bitmediki aşkım. Canımı alsaydın da yine kalsaydın, Hiç sevmedin mi aşkım? Hani uzun gecelerde bizden konuşurduk ya, Bitmez sanıyorduk ya, dünya ne güzel dünya. Sabır dedim ne güzel şey, tanrım beni de gördü, Düşler kuruyorduk ya, dünya ne güzel dünya. [Nakarat] Hâlâ yüreğim sana aç, hala buralar sessiz, Olmaz adamım olmaz, asla...
  5. Gezegen Falı

Gezegen Falı

gezegen falı gün ay yıl fal plüton resmi gezegenlerimiz plüton Arkadaşlar bu bölümde adınızı, doğum tarihinizi (gün ,ay , yıl) ve saatinizi yazıp aşağıdaki gezegenlerden birini (en çok etkilendiğiniz) seçip bana mesaj yollayın. Bakalım sizin için neler söyleyeceğim. Kendi gezegeninizi bilmiyorsanız onuda yazacağım. Moderatörün Tavsiyesi: Siz yinede kendi gezegeniniz dışında bir gezegen...

Sayfayı Paylaş