gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bengü Kazadan Sonra İlk Kez Sahnede !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bengü haberleri bengü konseri

Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde ağır bir trafik kazası geçirerek tedavi gören şarkıcı Bengü, kazadan sonra ilk kez sahneye çıktı. Yüzünde ki bantlarla sahne alan Bengü'nün koruması aynı kazada hayatını kaybetmişti. İşte Bengü haberleri, haberin detayları...

ANKARA’daki konserinin ardından İstanbul’a dönerken TEM’de koruması Ümit Özer’in hayatını kaybettiği kazada yaralanan Bengü, Manisa’nın Akhisar İlçesi’nde alnında yara bandı olduğu halde sahneye çıktı.

Tavukçuluk sektörünün önde gelen firmalarından Keskinoğlu Şirketler Grubu’nun, çalışanlarına düzenlediği özel gecede Türk pop müziğinin sevilen ismi Bengü, konser verdi. 10 Haziran’da Ankara’daki konserinin ardından İstanbul’a dönerken trafik kazası geçiren Bengü’nün toparlandığı görüldü. Genç sanatçı, kötü bir kaza geçirdiğini belirterek, olaydan sonra ilk kez Akhisar’da sahneye çıktığını söyledi.

Bengü Kazadan Sonra İlk Kez Sahnede ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat göçer kazadan sonra ilk kez koltuk değnekleriyle görüntülendi!..

Ferhat göçer kazadan sonra ilk kez koltuk değnekleriyle görüntülendi!..

P { margin: 0px; } Ferhat Göçer geçirdiğin kazanın ardından önceki akşam galaya koltuk değnekleri ile katıldı… 18 Temmuz'da gösterime girecek "Dünyanın Merkezine Yolculuk" filminin galası önceki akşam Kanyon'da yapıldı. Galaya katılan isimlerden arasında birkaç hafta önce Milas'ta trafik kazası geçiren Ferhat Göçer de vardı. Galaya koltuk değnekleri ile gelen sanatçı,...
  2. İzel geçirdiği cilt operasyonundan sonra ilk kez yılbaşında sahneye çıkacak

İzel geçirdiği cilt operasyonundan sonra ilk kez yılbaşında sahneye çıkacak

izelin son hali izelin yüzünün son hali izel cildi eski yüzü cildi İzel yılbaşında tülle çıkacak Cilt probleminden ağır bir operasyonla kurtulan İzel, yılbaşı programına özel bir aksesuvarla çıkacak. 10 yıl boyunca uğraştığı cilt probleminden ağır bir operasyonla kurtulan İzel, izler tam olarak geçmediği için yılbaşı programına özel bir aksesuvarla çıkacak. İzel, sahnede yüz...
  3. İyileştikten Sonra İlk Kez Sahnede

İyileştikten Sonra İlk Kez Sahnede

Murat Göğebakan'a tekrar geçmiş olsun diyor ve haberimize geçiyoruz arkadaşlar :) KAN KANSERİNE YAKALANDIĞI İÇİN UZUN SÜREDİR SAHNE ALAMAYAN ŞARKICI MURAT GÖĞEBAKAN HAYRANLARINA KAVUŞTU. KONSERİNİ 3 BİN KİŞİ İZLEDİ Lösemi hastalığını yenerek sağlığına kavuşan şarkıcı Murat Göğebakan, uzun bir aradan sonra WOW Kongre Merkezi'nde düzenlenen organizasyonda sahne aldı. Özel bir dershanenin...
  4. Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor duygu survivor duygu çetinkaya duygu çetinkaya Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Murat'la çıktığı smste kaybeden ve adadan elenen isim olan Duygu, elendikten sonra ilk kez konuştu ve bazı açıklamalar yaptı.. İşte Survivor Duygu’nun acun.com’a yaptığı o açıklamalar: *Murat'la SMS'e kalmayı ben istedim. Murat'ı seçtim çünkü takımda en zayıf halka ben kalmıştım. Hiç gücüm yoktu....
  5. Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor 2013 ünlüler survivor ünlüler ırmak survivor ırmak Survivor 2013 ünlüler takımın da yarışan ve adadan en son elenen isim Irmak oldu. Adada tek bayan kalan ve son olarak bayan olduğu için elendiğini açıklayan Irmak bakın daha ne gibi açıklamalarda bulundu; Survivor Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta elenen Irmak Atuk neden elendiğini anlattı. Cengiz ile SMS'e kaldıktan sonra...

Sayfayı Paylaş