gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Bengü Madonna'cı çıktı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde Hande Yener'e Sezen Aksu mu Madonna mı diye sorulduğunda Madonna demişti.... Madonna idol olarak görünüyor..... 'MADONNA OLMAK İSTERDİM!'
    POP ŞARKICI BENGÜ, MÜZİK DÜNYASINDAKİ İDOLÜNÜ AÇIKLADI..

İtalyan asıllı Amerikalı şarkıcı Madonna’nın büyük bir hayranı olduğunu ifade eden Bengü, “Kimin yerine geçmek istersiniz diye sorsalar, cevabım hiç düşünmeden ‘Madonna’ olur. Onun disiplinine, gücüne ve kendisine olan saygısına büyük hayranlık duyuyorum. Yıllara direnmesini ve kendisini geliştirme becerisini
    tüm sanatçılar örnek almalı” dedi.

Bengü Madonna'cı çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bengü resimleri tazecik çıktı buradalar

Bengü resimleri tazecik çıktı buradalar

bengü resimleri bengü ayak ayakları bengünün ayakları bengunun sekilleri
  2. bengü-gezegen

bengü-gezegen

Sanatçı Adı: Bengü Albüm Adı: Gezegen Çıkış Tarihi: 01/07/2008 Yapımcı Şirket: Uçüncügöz Müzik Albüm İçeriği 1. Gezegen Söz & Müzik: Serdar Ortaç 2. Doya Doya Tat Söz & Müzik: Aliço 3. Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 4. Disco Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 5. Ağız Alışkanlığı Söz & Müzik: Adnan Fırat 6. Telafi Söz & Müzik: Altan Çetin 7. Tek başına Söz & Müzik:...
  3. Bengü Resimleri

Bengü Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bengü--Hala

Bengü--Hala

Zaman olsaydı da sana doysaydım, Hiç geçmediki aşk, hiç bitmediki aşkım. Canımı alsaydın da yine kalsaydın, Hiç sevmedin mi aşkım? Hani uzun gecelerde bizden konuşurduk ya, Bitmez sanıyorduk ya, dünya ne güzel dünya. Sabır dedim ne güzel şey, tanrım beni de gördü, Düşler kuruyorduk ya, dünya ne güzel dünya. [Nakarat] Hâlâ yüreğim sana aç, hala buralar sessiz, Olmaz adamım olmaz, asla...
  5. Bengü "Anlatacaklarım Var" Yeni Albümü Çıktı !

Bengü "Anlatacaklarım Var" Yeni Albümü Çıktı !

Bu konu; Bengü "Anlatacaklarım Var" Yeni Albümü Çıktı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müzik şarkıcımız Bengü 2012 yılının son albümünü bugün piyasaya sürdü. "Anlatacaklarım Var" adını verdiği yeni albümü bugün müzik marketlerinde ki yerini aldı. İşte albümle ilgili diğer bilgiler... DMC etiketiyle piyasaya sürülen albümün prodüktörlüğünü...

Sayfayı Paylaş