gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bengü Saat 3 klibi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bengü dört dörtlük albümü yeni klibi saat 3 klibi haberleri burada arkadaşlar. Güzel şarkıcı Bengü Dört Dörtlük albümünün ikinci klibini Saat 3 şarkısına çekti Melek'lerim. "Herşeyi ekibe bıraktım, kendimi bile onlara emnaet ettim, harika bir klip oldu" diyen Bengü saat 3 klibini çok beğendiğini açıkladı.Tıpkı Hande Yener gibi Bengü'de Sinan Akçıl'la çalışan şarkıcılardan biri, klip şarkısı olan Saat 3' de Sinan Akçıl imzasını taşıyor Melek'lerim. Şimdi sizleri Bengü'nün yeni klibi Saat 3 şarkısının haberleriyle başbaşa bırakıyoruz Melek'ler. [​IMG]

Bengü, yeni albümü “Dört Dörtlük”ün ikinci klibini, söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait “Saat 3”e çekti.

Murat Onbul’un yönetmenliğinde çekilen klipte farklı stiliyle dikkat çeken şarkıcı, “Kendimi ekibe teslim ettim. Saçımdan makyajıma ve kıyafetlerime kadar her şeyi ekip seçti. Ve çekimlerde gördüğüm Bengü’yü çok beğendim” dedi.

Bengü Saat 3 klibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günün 3 Saat Yaşandığı Kent

Günün 3 Saat Yaşandığı Kent

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Günün 3 Saat Olduğu Yer

Günün 3 Saat Olduğu Yer

Gün ışığı sadece 3 saat var. Ama o ışık kenti öyle bir havaya sokuyor ki... Talinn, Estonya nın başkenti ve ana liman kenti. Baltık Denizi kıyısında, Finlandiya nın başkenti Helsinki nin 80 kilometre güneyinde yer alıyor. Kentte kışları gündüzler 3 saate kadar düşüyor. İşte böyle anlarda sokaklar loş bir ışığa bürünüyor ve bu büyülü görüntüler ortaya çıkıyor; Finlandiya Körfezi nin...
  3. 3 dakaikalık klip

3 dakaikalık klip

ünlü sanatçılarımızdan Nazan Öncel kendine yakışır bir klip çekimi yaptı..... NAZAN ÖNCEL'DEN KISA FİLM GİBİ KLİP NAZAN ÖNCEL YENİ ALBÜMÜ İÇİN KISA FİLM GİBİ KLİPÇEKTİ... Nazan Öncel'in yazdığı hikâyenin görüntülerini karikatürist Ergün Gündüz çizdi. Hayatın sertliğini bir çocuğun gözünden anlatan kısa hikâyede temel olarak insan umudunu diri tutarsa bazen hayat iyi sürprizler de yapabiliri...
  4. Bengü saat 3 şarkı sözü

Bengü saat 3 şarkı sözü

bengü saat 3 şarkı sözü bengü saat 3 şarkı sözü, sözleri , üç hakkında bilgiler Dur, bir daha bul Duygunu kaybetmiş olamazsın sen Kalk, bir daha bak Bir yolu vardır elbet aşkın benle Sus ya da konuş Gerçeği anlatmış olamazsın sen Koskoca duruş böyle yıkıldıysa Boş zaten sevme Benim aşka tuttuğum yıldızı Kim bu gökyüzünden çalanlar Sana açık duygum yok alt yazı Kim bu hala her şeyi soranlar...
  5. 3 saat diyeti

3 saat diyeti

ABD sağlıklı yaşam ve beslenme uzmanı Jorge Cruise tarafından kaleme alınan "3-Hour Diet" (Üç Saat Diyeti), dengeli bir beslenme programıyla haftada bir kilo verdirmeyi vaat ediyor. New York Times bestseller listesinde de yer alan Üç Saat Diyeti’ne göre aç kalmak ya da en sevdiğiniz yiyecekleri hayatınızdan çıkarmak, Kilo verme yi ve bu kiloları sonsuza dek uzakta tutmaya...

Sayfayı Paylaş