gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bengü saat 3 şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bengü saat 3 şarkı sözü bengü saat 3 şarkı sözü, sözleri , üç hakkında bilgiler [​IMG]
    Dur, bir daha bul
    Duygunu kaybetmiş olamazsın sen
    Kalk, bir daha bak
    Bir yolu vardır elbet aşkın benle

Sus ya da konuş
    Gerçeği anlatmış olamazsın sen
    Koskoca duruş böyle yıkıldıysa
    Boş zaten sevme

Benim aşka tuttuğum yıldızı
    Kim bu gökyüzünden çalanlar
    Sana açık duygum yok alt yazı
    Kim bu hala her şeyi soranlar

Gecesi gündüzü ne diye başa dönüyor
    Yine mi yoksun hala saat üçe geliyor
    Sözünü tutmadın ki hiç bu ara
    Gelebilir miyim şu an yanına

Gecesi gündüzü ne diye başa dönüyor
    Yine mi yoksun hala saat üçe geliyor
    Ne kadar istesem de bunu bir daha
    Dönebilir miyiz biz en başına

Bengü saat 3 şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bengü aşkım şarkı sözü

Bengü aşkım şarkı sözü

bengü aşkım bengü aşkım şarkısı sözleri şarkı sözleri bengü aşkım şarkı sözü, 2011, sözleri, şarkıları, burada arkadaşlar Bengü'nün "Aşkım" adlı şarkısı, bu yaza damgasını vuracak olan şarkılar arasında yer alıyor Melek'lerim. Biz de Meleklermekani.com olarak, Bengü'nün "Aşkım" şarkısının sözlerini, sizlerle paylaşmak istedik:A Coştuk ancak tutmamız gerekirse Aşk...
  2. Bengü Çetele Şarkı Sözü

Bengü Çetele Şarkı Sözü

Bengü severler için, çetele isimli şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bengü Çetele Şarkı Sözü Güzeldi önceleri, kalpte taht kurdu Yandı yandı söndü, sonra son buldu Hep mi iyi tarafından bakmışız bu güne dek Bize göre bardağın yarısı hep doluydu Şimdi ben kendim için söz veremem Neler yakar içimi söyleyemem Belki de biz iki farklı gezegendik Bilmiyorduk önceden Bu sefer...
  3. Bengü Son Nokta şarkı sözü

Bengü Son Nokta şarkı sözü

bengu bengü bengü son nokta şarkı sözü, sözleri burada arkadaşlar Bengü'nün son albümünde yer alan "Son Nokta" adlı beğenilen şarkısının sözlerini, bu makalemizde sizlerle paylaşlıyoruz Melek'ler. Ne güvenim ne de sabrım Kalmadı bende pek hakkın Açıkça diğerlerinden Yokmuş pek de bir farkın Bitmedi yalanın dolanın Durmadı falanın filanın Ama beni kandırmaya yetmez Senin o...
  4. Bengü cesaret şarkı sözü

Bengü cesaret şarkı sözü

bengü cesaret şarkı sözü, şarkısı, sözleri, 2011, şarkıları burada arkadaşlar Bengü'nün dillere destan olan ve herkes tarafından beğenilen hit şarkısı "Cesaret"in sözlerini bu yazımızda bizde siz sevgili melek'lerimizle paylaşıyoruz :A Hepbirlikte Bengü ve Cesaret diyoruz :A Bitti bitti diyebilirim Bizi ziyan edebilirim Geçecek gidecek kim duyacak Aşk dediğin en son yalan...
  5. Bengü Saat 3 klibi

Bengü Saat 3 klibi

bengü dört dörtlük albümü yeni klibi saat 3 klibi haberleri burada arkadaşlar. Güzel şarkıcı Bengü Dört Dörtlük albümünün ikinci klibini Saat 3 şarkısına çekti Melek'lerim. "Herşeyi ekibe bıraktım, kendimi bile onlara emnaet ettim, harika bir klip oldu" diyen Bengü saat 3 klibini çok beğendiğini açıkladı.Tıpkı Hande Yener gibi Bengü'de Sinan Akçıl'la çalışan şarkıcılardan biri, klip...

Sayfayı Paylaş