gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bengü Son Nokta şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bengu bengü bengü son nokta şarkı sözü, sözleri burada arkadaşlar

Bengü'nün son albümünde yer alan "Son Nokta" adlı beğenilen şarkısının sözlerini, bu makalemizde sizlerle paylaşlıyoruz Melek'ler.

Ne güvenim ne de sabrım
    Kalmadı bende pek hakkın
    Açıkça diğerlerinden
    Yokmuş pek de bir farkın

Bitmedi yalanın dolanın
    Durmadı falanın filanın
    Ama beni kandırmaya yetmez
    Senin o ufacık aklın

Sen beni mutlu değil
    Sadece meşgul ettin
    Kısaca hayatımda rüzgârdın, estin geçtin

Derdini çeke, çeke dert oldum
    Yeter ama bu kadarı çok doldum
    Ne oldu o kadar atıp tuttun
    Bak yine son noktayı ben koydum

Bengü Son Nokta şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bengü aşkım şarkı sözü

Bengü aşkım şarkı sözü

bengü aşkım bengü aşkım şarkısı sözleri şarkı sözleri bengü aşkım şarkı sözü, 2011, sözleri, şarkıları, burada arkadaşlar Bengü'nün "Aşkım" adlı şarkısı, bu yaza damgasını vuracak olan şarkılar arasında yer alıyor Melek'lerim. Biz de Meleklermekani.com olarak, Bengü'nün "Aşkım" şarkısının sözlerini, sizlerle paylaşmak istedik:A Coştuk ancak tutmamız gerekirse Aşk...
  2. Bengü saat 3 şarkı sözü

Bengü saat 3 şarkı sözü

bengü saat 3 şarkı sözü bengü saat 3 şarkı sözü, sözleri , üç hakkında bilgiler Dur, bir daha bul Duygunu kaybetmiş olamazsın sen Kalk, bir daha bak Bir yolu vardır elbet aşkın benle Sus ya da konuş Gerçeği anlatmış olamazsın sen Koskoca duruş böyle yıkıldıysa Boş zaten sevme Benim aşka tuttuğum yıldızı Kim bu gökyüzünden çalanlar Sana açık duygum yok alt yazı Kim bu hala her şeyi soranlar...
  3. Bengü Çetele Şarkı Sözü

Bengü Çetele Şarkı Sözü

Bengü severler için, çetele isimli şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bengü Çetele Şarkı Sözü Güzeldi önceleri, kalpte taht kurdu Yandı yandı söndü, sonra son buldu Hep mi iyi tarafından bakmışız bu güne dek Bize göre bardağın yarısı hep doluydu Şimdi ben kendim için söz veremem Neler yakar içimi söyleyemem Belki de biz iki farklı gezegendik Bilmiyorduk önceden Bu sefer...
  4. Bengü cesaret şarkı sözü

Bengü cesaret şarkı sözü

bengü cesaret şarkı sözü, şarkısı, sözleri, 2011, şarkıları burada arkadaşlar Bengü'nün dillere destan olan ve herkes tarafından beğenilen hit şarkısı "Cesaret"in sözlerini bu yazımızda bizde siz sevgili melek'lerimizle paylaşıyoruz :A Hepbirlikte Bengü ve Cesaret diyoruz :A Bitti bitti diyebilirim Bizi ziyan edebilirim Geçecek gidecek kim duyacak Aşk dediğin en son yalan...
  5. Nilüfer Nokta (Kendi Cennetim) Şarkı Sözleri

Nilüfer Nokta (Kendi Cennetim) Şarkı Sözleri

Nilüfer Nokta Şarkı Sözleri “Ben seni neden sevdim?” Bir nedeni yok nedensiz sevdim Her koşulda koşulsuz her durumda sorumsuz Sadece sevdim Ben senin tatlı sert bakışlarını Duygusal çıkışlarını Öfkeni bile sevdim Ben sana bir söz verdim Ruhumla savaş verdim Yok mu bir diyeceğin Yoksa ben öleceğim Kalpten… Çık gel her iki sokaktan Öperim her iki yanaktan Kalk gel özledik işte Bak gel, gel...

Sayfayı Paylaş