gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bengü Uludağ'da Bir Taşla İki Kuş Vuruyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hem Tatil Hem İş:) [​IMG]

Uludağ’a gelen Pop şarkıcısı Bengü, sevgilisi Akın Altan ile hem tatil yapıyor, geceleri de sahneye çıkarak para kazanıyor.

Türkiye’nin önde gelen kayak merkezlerinden biri olan Uludağ, ünlüleri ağırlamaya devam ediyor. Uludağ’ın konukları arasında pop şarkıcısı Bengü de bulunuyor. Sevgilisi Akın Altan ile Uludağ'da kalan ve geceleri sahneye çıkan Bengü, “Hem sevgilimle tatil yapıyorum hem de para kazanıyorum” diye konuştu. Hafta sonuna kadar Uludağ’da kalmayı planladığını söyleyen güzel sanatçı, üniversiteli gençlerin kendisine gösterdiği ilgiden de büyük keyif aldığını belirtti.

Bengü Uludağ'da Bir Taşla İki Kuş Vuruyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kuş Tut İçinden

Bir Kuş Tut İçinden

Bir sayı tut içinden Tuttum İkiyle çarp. Onbeş ekle. Sonra ikiye böl. Tuttuğun sayıyı çıkar bu sayıdan. Yedi buçuk kalır geriye. Yedi buçuğu al, dondurmacıya git. Vişneli bir dondurma ısmarla kendine. Bir renk tut içinden. Tuttum. İçindeki resmin gökyüzünü boya tuttuğun o renkle. sonra içine doğru eğil ve boyadığın resmi izle. Bir tren tut içinden. Tuttum. Bin o trene. Tren...
  2. Hem ayakkabı hem terlik!!!Bir taşla iki kuş vurmak bu olsa

Hem ayakkabı hem terlik!!!Bir taşla iki kuş vurmak bu olsa

hem ayakkabı hem terlik rüyada kuş vurmak ayakkabı terlik nasıl yapılır
  3. haydeee bir iki bir iki ...otobüs kalkıyor

haydeee bir iki bir iki ...otobüs kalkıyor

Bu otobüsle insan dünyanın bir ucuna bile rahatça gidebilir:D bu kadar konforlu bir otobüs....insan yolculuk yaptığının bile farkına varmaz ki:)
  4. Bengü - İki Melek 2009

Bengü - İki Melek 2009

bengü iki melek kıyafetleri bengü kıyafetleri bengünün elbiseleri bengünün elbiseleri Türk pop müziğinin her ne kadar ben sevmesemde:D:D:D sevilen isimlerinden olan Bengü İki melek albümü ile Hayranlarının karşısında. Geçen albümüde olduğu gibi Serdar Ortaç' dan destek gören Bengü' ye bu albümünde Yalın' da eşlik ediyor.Bengü, şarkıları kadar albümü için fotoğrafçı Mehmet Turgut'a çektirdiği...
  5. Bengü-iki melek

Bengü-iki melek

Etiket olmasın, bu ara yanlız gez, Korkun olmasın dayanırım son kez Özrü olmayan yaralı aşklara, Darılasım çok var İpini çek bırak raconu kendin kes Geçti son durak bu ara gergin gez El utandıran o deli aşklara Özenesim çok var.. Ve ben onu unutacağım Gece gibi ona uzağım… Yüreğimi yola getiren… Emelime ulaşacağım Atalım bütün acıyı kalpten Şüphen olmasın deli yürekten Omuzumdaki iki...

Sayfayı Paylaş