Bengü'nün doğum günü

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bengü doğum günü bengü kaç doğumlu bengünün burcu doğum tarihi kaç yaşında
    ünlü şarkıcı Bengü 29 yaşına bastı Demet Akalın polemik yaptı.......

'ÇOK DA UMURUMDA!'
    BENGÜ, 29’UNCU YAŞINI GEÇTİĞİMİZ AKŞAM NİŞANTAŞI’NDAKİ LİPSİ’DE KUTLADI.

Demet Akalın ise aynı saatlerde o mekana çok yakın bir başka yerde kız arkadaşlarıyla eğleniyordu.

Geçen yıl katıldığı bir programda, “Müsamere kızı gibi... Beni onunla karşı karşıya getirmeyin” dediği Bengü tarafından doğum günü partisine davet edilmeyen Akalın, bu konuyla ilgili soruları “Çok da umurumda” diyerek geçiş-tirdi. Bengü ise olanlardan habersiz keyifli bir gecce geçirdi.

Bengü'nün doğum günü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bengü'nün yardım günü

POP MÜZİĞİN GENÇ İSMİ BENGÜ, ÖNCEKİ GÜN ŞİRİNEVLER'DEKİ BİR DİALİZ MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ. Güzel popçu ziyaret ettiği hastahanedeki doktorlardan böbrek yetmezliği hakkında bilgi aldı. Bengü uzun bir süredir böbrek yetmezliğinin pençesinde kıvranan 72 yaşındaki Mustafa Derici'ye de çiçek verdi. Bengü, 'Burada olduğum için çok mutluyum. Haftanın en az üç günü saatlerce dializ makinesine...
  2. bugüm doğum günüm( müş )

Bugün benim doğum günüm... Öncelikle kredi kartlarını çok kullandığımdan olsa gerek, bankalar kutladı fosforlu bir kaç elektronik posta ile. Sonra beraber film izliyor olmamız nedeniyle olsa gerek, ablam kutladı. Bugün benim doğum günüm... Aslında aile eşrafının son 1-2 haftadır aklındaydı. Hatta harçlık vermeye bile kalkıştılar son bir kaç gün. Çok sevdiklerinden olsa gerek(!),...
  3. Hakan Akkaya Doğum günü

Hakan Akkaya Doğum Tarihi nedir Hakan Akkaya Doğum günü Az önce bir misafirimiz Hakan Akkaya hayranı heralde ki, Hakan Akkaya'nın doğum tarihini merak etmiş :) Acaba neden dememek elde değil ama yinede misafirperverliğimizi sergiliyor ve Hakan Akkaya'nın doğum tarihi hakkında bilgiler aktarıyoruz Melek'lerim :) Hakan Akkaya nın Doğum Tarihi 31 temmuz fakat hangi yılda doğduğu konusunda...
  4. nicholas steno doğum günü

Merhaba arkadaşlar nicholas steno doğum günü ne zaman acaba
  5. doğum günü mesajaları

sevgiliye en güzel doğum günü mesajları resimleri....

Sayfayı Paylaş