Bengü'nün doğum günü | Melekler Mekanı FORUM - 26 Eylül 2016

Bengü'nün doğum günü

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bengü doğum günü bengü kaç doğumlu bengünün burcu doğum tarihi kaç yaşında
    ünlü şarkıcı Bengü 29 yaşına bastı Demet Akalın polemik yaptı.......

'ÇOK DA UMURUMDA!'
    BENGÜ, 29’UNCU YAŞINI GEÇTİĞİMİZ AKŞAM NİŞANTAŞI’NDAKİ LİPSİ’DE KUTLADI.

Demet Akalın ise aynı saatlerde o mekana çok yakın bir başka yerde kız arkadaşlarıyla eğleniyordu.
    Geçen yıl katıldığı bir programda, “Müsamere kızı gibi... Beni onunla karşı karşıya getirmeyin” dediği Bengü tarafından doğum günü partisine davet edilmeyen Akalın, bu konuyla ilgili soruları “Çok da umurumda” diyerek geçiş-tirdi. Bengü ise olanlardan habersiz keyifli bir gecce geçirdi.

Bengü'nün doğum günü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bengü'nün yardım günü

POP MÜZİĞİN GENÇ İSMİ BENGÜ, ÖNCEKİ GÜN ŞİRİNEVLER'DEKİ BİR DİALİZ MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ. Güzel popçu ziyaret ettiği hastahanedeki doktorlardan böbrek yetmezliği hakkında bilgi aldı. Bengü uzun bir süredir böbrek yetmezliğinin pençesinde kıvranan 72 yaşındaki Mustafa Derici'ye de çiçek verdi. Bengü, 'Burada olduğum için çok mutluyum. Haftanın en az üç günü saatlerce dializ makinesine...
  2. Romantik doğum günü mesajları

Romantik doğum günü mesajı arıyorum. Sözleri de olabilir bu hususta bana yardımcı olun sevgilimin yarın pazartesi doğum günü bende pasta yaptırıp üzerine anlamlı güzel bişeyler yazayım diyorum. Yardııııııım :)
  3. Sevgilime Doğum Günü Hediyesi

Sevgilime Doğum Günü Hediyesi ne önerirsiniz ben henüz hiç bir hediye alternatifi bulamadım çok kararsızım şık bişeyler olsun istiyorum
  4. Eğlenceli Doğum Günü Mesajları

Eğlenceli Doğum Günü Mesajları - Kızlar ben Eğlenceli Doğum Günü Mesajları arıyorum sizden ne çıkar eğlenceli iyi ki doğdun mesajları olarak :)
  5. Arkadaşa doğum günü mesajları

Arkadaşa doğum günü mesajları arıyorum varsa sizin sitenizde yeni Arkadaşa doğum günü mesajları lütfen paylaşın.

Sayfayı Paylaş