gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bengü'nün yardım günü

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] POP MÜZİĞİN GENÇ İSMİ BENGÜ, ÖNCEKİ GÜN ŞİRİNEVLER'DEKİ BİR DİALİZ MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ.

Güzel popçu ziyaret ettiği hastahanedeki doktorlardan böbrek yetmezliği hakkında bilgi aldı.
    Bengü uzun bir süredir böbrek yetmezliğinin pençesinde kıvranan 72 yaşındaki Mustafa Derici'ye de çiçek verdi. Bengü, 'Burada olduğum için çok mutluyum.

Haftanın en az üç günü saatlerce dializ makinesine bağlanmak çok zor. Böbrek nakli yaptırabilmek için sabırla bir fırsat bekleyen bu insanlara bir parça olsun dayanma gücü verebildiysem bu benim için her şeye bedel' diye konuştu.

Bengü'nün yardım günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yarın sevgililer günü

yarın sevgililer günü

Haberin Olsun (Sevgililer günü) Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır bilmiyorum Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Benimde kalbim yaralı çok Yastığımda saçının teli yok Bende unutmadım...
  2. Doğuş - Kıyamet Günü (Günessiz Yarinim)

Doğuş - Kıyamet Günü (Günessiz Yarinim)

Sessiz bir kösede yine tek basina Uykusuz sabahim günessiz yarinim Sessiz bir kösede yine tek basina Uykusuz sabahim günessiz yarinim Agliyorum, yaniyorum Herkez kendi keyfinde Soldum artik belalim Bir umut ver dön bana Kime gitsem ah ne etsem Senin yerini alir mi sence Vurdumduymazlik etme Bir dön bak ardin sira Kiyamet günü senin gidisin Hic birsey umrunda degil Yine yandi yine agladi...
  3. Ebru Yaşar - Yarın Sevgililer Günü

Ebru Yaşar - Yarın Sevgililer Günü

Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır bilmiyorum Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Benimde kalbim yaralı çok Yastığımda saçının teli yok Bende unutmadım gülüm son şarkımızı Sandallara...
  4. Bengü'nün doğum günü

Bengü'nün doğum günü

bengü doğum günü bengü kaç doğumlu bengünün burcu doğum tarihi kaç yaşında ünlü şarkıcı Bengü 29 yaşına bastı Demet Akalın polemik yaptı....... 'ÇOK DA UMURUMDA!' BENGÜ, 29’UNCU YAŞINI GEÇTİĞİMİZ AKŞAM NİŞANTAŞI’NDAKİ LİPSİ’DE KUTLADI. Demet Akalın ise aynı saatlerde o mekana çok yakın bir başka yerde kız arkadaşlarıyla eğleniyordu. Geçen yıl katıldığı bir programda, “Müsamere kızı...
  5. Bengü'nün Duygu Yüklü Mektubu...

Bengü'nün Duygu Yüklü Mektubu...

bengü haberleri şarkıcı bengü Geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren Bengü 'nün durumu günden güne iyiye gidiyor melekler. Eve çıkartılan Bengü duygu ve düşüncelerini anlatan bir mektubu basın mensuplarıyla paylaştı. İşte Bengü haberleri, haberin detayları... Geçtiğimiz pazar günü geçirdiği kaza sonucu ameliyat geçiren ve yakın korumasını kaybeden Bengü, yaşadıklarını twitter'dan...

Sayfayı Paylaş