gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Beni Affet Star TV'de

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Beni Affet Star TV'de Beni Affet artık Starda Beni Affet Bugün Star'da başlıyor

Arkadaşlar Beni Affet dizisinin adresi değişti. Artık bu günden sonra star da oynayacak bilginiz olsun :)

İlgiyle izlenen dizi, bugünden itibaren hafta içi her akşam saat 17.30’da Star TV’de yayınlanacak.

Çekimleri Ankara'da yapılan ekranların sevilen dizisi Beni Affet, 5 Mart'tan itibaren Star TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Beni Affet Star TV'de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra Balamir_ Affet Beni

Esra Balamir_ Affet Beni

Yapamıyorum kimseleri sevemiyorum Gönlümden kopanı istiyorum Kapatıyorum gözlerimi ölemiyorum Sen yoksan yarını görmüyorum Alnamsızdı kavgalar kıskandım seni canım Çiçeğim sen gül ben solarım Tiryakin oldu canım ah tiryakin oldu kanım Deliler gibi kıskanırım Affet beni sevemem inan canım senin gibi Affet beni yüreğimde ağlarım çocuk gibi Sen duymadan sen duymadan sen duymadan Söz...
  2. Medusa - Affet Beni

Medusa - Affet Beni

Medusa] Dün yine daldım uzaklara kendimi bilmes gibiyim anlamadım ancak kalbime saplandı çok acı gitme savuturum anca kendim hissetmem aldanırım yine kendi bi yalanıma çaremi kaldıki carp hadi suratıma boş boş bakarım belki yüzüne şimdi yanımda kal affet beni geri döndü ama sen yoksun diye bin kere öldüm ben senle gidişinle yıkılan bu beden ayakta şimdi hayalinle... Eski bi resmini aldım...
  3. affet beni emel :S

affet beni emel :S

İtiraf ediyorum arkadaşımın eşini bi kadınla yakaladım ama söyleyemedim nasıl söylenir ki zaten böyle bir şey bilemiyorum ama vicdan azabıda çekmiyo değilim neyse allah affetsin ama beni affet emel olur mu ?
  4. Affet Beni Yarabbim

Affet Beni Yarabbim

affet beni yarabbim affet beni yarabbi Affet beni yüreğim... Açtırdım kapılarını seni sevmeyene,derinlerdeki güzellikleri görmeyene...Sevgisizliklerine hapsettim seni... Affet beni gözlerim... Sana bakmayan gözlerin esiri etti.Gülerken saçtığın ışığını zindana çevirdim... Affet beni dizlerim... Gelmez yarin yolunda beklettim.Ayakta durmaya dermansız ettim. Affet beni kollarım... Seni...
  5. Yalancı Bahar Yakında Star Tv'de

Yalancı Bahar Yakında Star Tv'de

yalacı bahar, yeni dizi, resimleri, tanıtımı, hakkkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. TÖVBEKAR DOLANDIRICI Gold Film’in yapımcılığında ekrana gelecek olan dizinin başrollerini Fahriye Evcen, Cansel Elçin ve Serkan Ercan’ın paylaşıyor. Dizinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde Bodrum’da başlandı melekler :) Sezonun iddialı projelerinden olan “Yalancı Bahar”ın yönetmenliğini...

Sayfayı Paylaş