gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Beni Affet Yeni Leyla Karakterini Kim Canlandıracak ?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

beni affet yeni leyla kimdir,beni affet yeni leyla karakterini kim canlandıracak,beni affet dizisi yeni leylası kimdir,beni affet dizisi yeni leyla karakteri belli oldumu, indir (2).jpg

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Gaye Turgut,Mert Altınışık,Şeyma Korkmaz ve Murat Danacının bulunduğu dizinin kadrosuna ‘Mithat Erdemli’den sonra bir yeni bayan oyuncu daha katıldı!
    beni affet yeni leylaBeni Affet Yeni bölüm özeti: Kemal yanında Bahar’la, büyüdüğü eve gelir. Aile üyeleri Kemal’e geçmişi hatırlatmak isterken annesinin durumunu öğrenen Kemal, ne düşüneceğini bilemez haldedir. Bahar kendisine uzak davranan kocasının durumunu anlayışla karşılarken üzüntüsünü içine atar. Leyla’dan cevap bekleyen Sait, Kader’le ilgili hain bir plan hazırlığı içine girer.
    Kozan ailesi üyeleri bir yandan Kemal’le vakit geçirirken, diğer yandan kendi sorunlarını çözme derdindedir. Cüneyt, Tunç ve babasının aynı safta olmasını sorgularken, Osman Cüneyt’e Eylül meselesini halletmesini söyler. Eylül ise Zühre’yi adalete teslim etmek için Feride’den yardım ister.
    Beni Affet Yeni Leyla Rolü Karakteri kimBeni Affet Yeni Leyla kim: Hazal Filiz Küçükköse’nin ‘Günahkar’ dizisi için kadrodan ayrılması üzerine Leyla rolü için yapım şirketi yeni oyuncu bulma arayışına girmişti ve dizinin yeni Leylası henüz adı jenerikte görünmesede dahil oldu.
    ‘Beni Affet’ yeni bölümleriyle hafta içi her gün 16.30’da Star Tv’de!

Beni Affet Yeni Leyla Karakterini Kim Canlandıracak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Medusa - Affet Beni

Medusa - Affet Beni

Medusa] Dün yine daldım uzaklara kendimi bilmes gibiyim anlamadım ancak kalbime saplandı çok acı gitme savuturum anca kendim hissetmem aldanırım yine kendi bi yalanıma çaremi kaldıki carp hadi suratıma boş boş bakarım belki yüzüne şimdi yanımda kal affet beni geri döndü ama sen yoksun diye bin kere öldüm ben senle gidişinle yıkılan bu beden ayakta şimdi hayalinle... Eski bi resmini aldım...
  2. affet beni emel :S

affet beni emel :S

İtiraf ediyorum arkadaşımın eşini bi kadınla yakaladım ama söyleyemedim nasıl söylenir ki zaten böyle bir şey bilemiyorum ama vicdan azabıda çekmiyo değilim neyse allah affetsin ama beni affet emel olur mu ?
  3. Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de Beni Affet artık Starda Beni Affet Bugün Star'da başlıyor Arkadaşlar Beni Affet dizisinin adresi değişti. Artık bu günden sonra star da oynayacak bilginiz olsun :) İlgiyle izlenen dizi, bugünden itibaren hafta içi her akşam saat 17.30’da Star TV’de yayınlanacak. Çekimleri Ankara'da yapılan ekranların sevilen dizisi Beni Affet, 5 Mart'tan...
  4. Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz

Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler acaba biliyor musunuz

Selam kızlar sizden bilginiz daha doğrusu haberiniz varsa Seksenler Dizisi Yeni Karakterler Kimler diye bilgi rica ediyorum çok merak ediyorum Seksenler Dizisi Yeni Karakterleri :)
  5. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Yeni Bölümlerinde Osman'ı Kim Canlandıracak ?

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Yeni Bölümlerinde Osman'ı Kim Canlandıracak ?

küçük osman büyüyünce kim olacak küçük osman muhteşem yüzyıl yeni bölümleri Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen ve tatile girdiği için merakla yeni bölümleri beklenen Öyle Bir Geçer Zaman ki yeni sezonunda bildiğiniz gibi Küçük Osman lise öğrencisi olarak ekranlara gelecek. Dizide Küçük Osmanın genç halinin kim olacağı konusunda büyük bir merak vardı. Bu sorunun cevabı yanıt buldu...

Sayfayı Paylaş