gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Beni Al..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

kollarına al beni ilahisi [​IMG] [​IMG]

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Beni Al..
    emeğine sağlık canım

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık canım

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

güzeldi canım emeğine sağlık

5. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık aşkımsın....

6. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık çok güzeller :)

Beni Al.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Al Tabancayi vur beni...

Al Tabancayi vur beni...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Pinhani - Beni Al Kucağına

Pinhani - Beni Al Kucağına

pinhani şarkı notaları pinhani beni al notaları beni al kucağına kucağına şarkısının geriye ne kalırdı yaşananları atsan Bugünüm yarın olsa , ya da hep yeni baştan Yaşamak ne güzel olur hiç başlamamışsan Geriye ne kalırdı yaşananları atsan Seni bir daha yaşamak isterim aslında Beni al kucağına , elini belime sar Beni almadığın an üşürüm sabaha kadar Beni al kucağına , elini belime sar Beni...
  3. Ajda Pekkan - Al Beni

Ajda Pekkan - Al Beni

Al beni al yanına Kollarının arasına al sakla Elele yanyana Beni de al götür senin dünyana Kim ne derse desin sakın inanma Aşkın yeter de artar bana Güç gelir hayat diye sen hiç korkma Ben de koşarım yardımına Sen erkeksin ben de senin kadının Varlığı yokluğu da paylaşırım Sevginle zenginim Aşk ortağınım
  4. "Mavi Sakal"-Al Beni

"Mavi Sakal"-Al Beni

C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Götür uzaklara C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Uçur yukarılara F G Cadd9 G ( Biliyorum sen de farkındasın çok zor ) (N)( C-G Cadd9 G Dm7 )(2 kez) ( Gözlerin yalan söylemiyor ) C G Am7 Al beni, al beni (3 kez) C G Am7 Elinin çizgisinden C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Gözlerinin denizine Tekrar (N) C G Am7 Al beni, al beni (3 kez) C G Am7 Derinin altına...
  5. Tasarım yatak beni benden aldı

Tasarım yatak beni benden aldı

Tasarım yatak modelleri Yatak odası dekorasyonu Hayalimdeki yatağı şuan itibari ile bulmuş bulunmaktayım meleklerim. Hep bir cibinlik hevesim vardı zaten. Cibinlik modellerini az araştırmadım. Ama kısmet değilmiş olmadı. Bu yatakta hem cibinlik havası var hemde kendine has bir duruşu var. Tasarım yatak modelini ben çok ama çok beğendim.

Sayfayı Paylaş