gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Beni Avf Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Beni Avf nedir ne demektir geçen bir sohbette çıktı karşıma, kabile mabile bişeyler söylendi ama dikkat edemedim. Yardımcı olur musunuz ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Beni Avf Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bendeniz özlediğim ne varsa

Bendeniz özlediğim ne varsa

özlediğim ne varsa sen ve senden başka ağlatır yüreğimi birkaç söz benimkişi karanlık odamda yalnız başıma düşünür dururum o eski günleri zaman beni ağlattin zaman beni aldattin birgün soracağım hesabını senden bir ömür çaldın benden
  2. öpücük (neymiş be)

öpücük (neymiş be)

Ekonomistler der ki: ÖPÜCÜK, talebin her zaman için arzdan fazla olduğu bir alışveriştir. Muhasebeciler der ki: ÖPÜCÜK, geri dönüşüm sağladığı için kâr oranı yüksek bir tür kredidir. Matematikçiler der ki: ÖPÜCÜK, sonsuzluktur çünkü burada 2'nin böleni yoktur. Geometriciler der ki: ÖPÜCÜK, iki dudak arasındaki en kısa mesafedir. Fizikçiler der ki: ÖPÜCÜK, kalbin yoğunlaşması...
  3. Çocuğum Beni Neden Dinlemiyor?

Çocuğum Beni Neden Dinlemiyor?

laf dinlemeyen çocuk cocugum beni dinlemiyor çocuğum beni dinlemiyor cocugum laf çoçuğum Anne olan meleklerimiz bilirler çocuklar bazen ne yaparsak yapayım bizi kaale almazlar.Bazen bön bön yüzümüze bakar bazen de yokmuşuz gibi davranızlar.Dinlemezler, istediğimiz hiç bişeyi yapmazlar ve yapmamak için de ellerinden geleni yaparlar.Ben henüz anne değilim ama anne olduğumda çocuğumla aramda...
  4. Beden diliniz ne söylüyor?

Beden diliniz ne söylüyor?

jest ve mimik örnekleri Hz. Mevlana'nın çok beğendiğim bir sözü ile başlamak istiyorum bu yazıma... " Dil'ini terbiye etmeden önce, yüreğini terbiye et; söz yürekten gelir, dil'den çıkar...!" Evet Melek'lerim, dilin kemiği yoktur ve o anda düşüncenizden ne geçiyorsa, dilinizden akar gider. Peki ya beden diliniz? Beden diliniz ne söyler; buyrun öğrenelim Melek'lerim :) Diliniz...
  5. Beni Avf Nedir?

Beni Avf Nedir?

beni avf, kabilesi, nedir, islamda ki yeri, islam tarihi, ile ilgili bilgiler burada melekler Beni Avf Nedir? Beni Avf (Arapça: بنو عوف‎), Muhammed zamanında Arap kabilelerden biriydi. Beni Avf, Yahudilerin hükmettiği Tamya'ya yerleşmeyi arzu eden bir Arap kabilesiydi. Yerel halk, Beni Avf'ın buraya yerleşmesi için Yahudiliğe geçmesini şart koştu. Koşulu kabul eden Beni Avf kabilesi...

Sayfayı Paylaş