gebe
  1. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

beni aya uçur (2008)

Konu, 'Çöplük' kısmında Beyazca tarafından paylaşıldı.

Beni Aya Uçur (2008)
    Fly Me to the Moon
    [​IMG] [​IMG]

FragmanYorumlarGaleri[​IMG]

Vizyon tarihi:
    5 Eylül 2008

Yönetmen:
    Müzik:
    Senaryo :
    Tür:
    Yapım:
    Belçika 2008 84 dakika (Renkli)
    Dil:
    Internet adresi:

Kahraman olmak isteyen sinek Nat, 2 arkadaşını ikna ederek Apollo 11 ile Ay’a gitmeye karar verir. Astronotların uzay başlıklarının içinde unutulmayacak bir yolculuğa çıkan ve bir TV kanalında astronotların arkasından dünyaya el sallayan sinekler hem ailelerini telâşlandırır hem de Rusya’da televizyon seyreden sinekleri kıskançlıktan delirtirler. Rus sinekler, Amerikan kahramanlarımızın tamamlamaya çalıştıkları görevi sabote etmek için harekete geçerler.

Son düzenleme: 24 Ekim 2008
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: beni aya uçur (2008)

reklamını görmüştüm gitmek nasip olur hehaldeee sağol paylaşım için

beni aya uçur (2008) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uçurum

uçurum

Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Sorun, güç iş, felaket, büyük bir beladır.Rüyada bir uçurum kenarinda oldugunu görmek büyük bir tehlike içinde bulunduguna delalet eder. Uçurumdan düstügünü...
  2. Bendeniz gece uçurum

Bendeniz gece uçurum

gece uçurum gece esmer koyulaşti hüzünler yine sana ihtiyacım var bu saatlerde olur ihanetler bu saatlerde olur cinayetler senin sevgine benim ihitiyacım var dudaklarımı kanatır dişlerim bitmiyor sana aşkım şiddetim yaprak gibi titrer bedenim gel bir nefesinle öleyim cennet koynunda saklı senin cennet ellerin gözlerin yasak sevgilim cennetim beni sevmediğini söyle de öleyim ihtiyacım var o...
  3. Beni Aya Uçur Filmi

Beni Aya Uçur Filmi

funda sularöz Ben oradaydım, çimenlerin arasından geçtim. Yanı başımdan bir roket geçti, başımın üstünden sinekler geçti. Ama o kadar şirindiler ki, bu beni mutlu etti. İşte dünyanın tamamı 3D olarak tasarlanan ve yaratılan ilk bilgisayar animasyon filmi, hem de gerçeklik hissini kat kat arttıran REAL D teknolojisi farkıyla. Yakın zamanda vizyona giren Dünyanın Merkezine Yolculuk filminin...
  4. vizyondaki en iyi filmlerden ''Beni Aya Uçur'' filmi izle

vizyondaki en iyi filmlerden ''Beni Aya Uçur'' filmi izle

Yönetmen: Ben Stassen Senaryo: Domonic Paris Müzik: Ramin Djawadi Görüntü Yönetmeni: Oyuncular: Tür: Animasyon -Macera - Aile Yapım: Belçika Dil: İngilizce Dağıtıcı Firmalar: Kahraman olmak isteyen...
  5. Ayla Dikmen - Klasikler - 2008

Ayla Dikmen - Klasikler - 2008

ayla dikmen klasikler 2008 Ayla Dikmen - Klasikler - 2008 01.Aşk Defteri 02.Anlamazdın 03.Anlamadın Mı 04.Yanan Mum 05.Alyanaklım 06.Sensiz Yaşamam 07.İlk ve Son Aşkın Sen Olacaksın 08.Onu Bunu Bilmem Kararlıyım 09.Zehir Gibi Aşkın Var 10.Olacak Olacak 11.Yolcu Yolunda Gerek 12.Kim Dinler Sizi 13.Nereye

Sayfayı Paylaş