gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Beni benden etti dost bildiklerim ...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

beni benden etti dost bildiklerim
    DOST BİLDİKLERİM Sanırdım gündüzdü onlarla gecem
    İçimde ümitti dost
    bildiklerim
    Ne zaman yıkılı
    p yere düştüysem
    rakı
    p da gitti dost bildiklerim
    Hepsi varken
    baharı
    mda,yazı
    mda
    Kışı
    n bir burukluk kaldı ağzı
    mda
    Seneler senesi oysa gözümde
    Cihana eş
    itti dost bildiklerim
    Nerde o sözlere kandığı
    m günler?
    Her gülen yüzü dost sandığı
    m günler
    Acı
    dan kahrolup yandığı
    m günler
    Ta canı
    ma yetti dost bildiklerim
    Meydana çı
    kalı
    asil çehreler
    Aydı
    nlanmaz oldu artı
    k geceler
    Yalanlar tükendi,indi maskeler
    Birer birer bitti dost bildiklerim
    Korkar oldum bana *dostum* diyenden
    Yoksa yok olandan,varsa yiyenden
    Ne onlardan eser kaldı
    ne benden
    Beni benden etti dost bildiklerim

(alıntı)

Beni benden etti dost bildiklerim ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Veysel - Dostlar Beni Hatırlasın

Aşık Veysel - Dostlar Beni Hatırlasın

Aşık Veysel - Dostlar Beni Hatırlasın ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın düğün olur bayram gelir dostlar beni hatırlasın can kafeste durmaz uçar dünya bir han konan göçer ay dolanır yıllar geçer dostlar beni hatırlasın can bedenden ayrılacak tütmez baca yanmaz ocak selam olsun kucak kucak dostlar beni hatırlasın ne gelsemdi ne giderdim günden güne arttı derdim...
  2. MC Sefalet - Beni Benden Ettin

MC Sefalet - Beni Benden Ettin

Eqer gözlerim kan aqLıyorsa sorumlusu sensin GceLer kabus oLmazdı terk edip gitmeseydin O kadar bagLanmıştım ki senden vazgecemezdim Sen benim icin erişilmez bir sevgiliydin Hic kimseyi seni sevdigim kadar sevmemiştim Senden başkasına bakmayıda haram bilirdim Ayrılmakmı bunu senden hic bir zaman düşünmedim Seni ölene kadar sevmeye yemin etmiştim Ama geL görki sen beni kalbimden yaraladın O...
  3. Et beni bağlamak

Et beni bağlamak

et beni bağlamak, koparmak, zararları, sonuçları hakkında bilgiler burada arkadaşlar Her yaşta çıkabilen et benleri, kişinin görselliğini gölgeler ve bunun yanı sıra da ruh sağlığınıda olumsuz etkiler. Kimi insan et benlerinden kurtulmak için bağlama yöntemini seçer, kimide kopartır. Peki bu iki yöntem zararlımıdır; buyrun detaylı bilgileri bu makalemizde, edinelim Melek'lerim. Et Beni...
  4. Biri Beni Teselli Etsin :(

Biri Beni Teselli Etsin :(

teselli mesajları dilek mesajları üzgün mesajlar duygusal yazılar hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar off off moralim çok bozuk birilerinin bana teslli vermesine ihtiyacım var melekler. Buaralar üzerimde sanki nazar var gibi yaa Turşu kurdum erimeye başladı ama allahtan zamanında yetiştim bişeycik olmadı bu akşamda canım börek çekmişti bi tepsi böreği yapayım dedim. Şu marketlerde...

Sayfayı Paylaş