gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Beni BırAkma SAkın KEndİne SAkLA

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

sakın beni bırakma
    Beni rüzgara vermeÖfkeli bir deniz gibi
    Üstünden atma beni
    Yazdığın gibi silme

Yumruklama parçalama
    Ne yapsam kırılmaz diye
    İtme koca dağlardan
    Gidip gelip ağlatma=(

Bu bensiz yapamaz de
    İçinin derinlerine sakla
    Gösterme kimseye beni
    Gönlünde tut bırakma

Kuşlara parçalatma
    Çöllere koyup dönme
    Gözden çıkarma beni
    Tam her şeyimi aydınlatırken
    Yeter bu kadar deyip sönme=(

Bir gidip bir gelip
    Çocuk gibi oyalama
    Korkutma yıldırma beni
    Beni sakın bırakma =(

Beni BırAkma SAkın KEndİne SAkLA konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakın kıyaslama kendini

Sakın kıyaslama kendini

Ama ben..” “Ama benim...şu kadar..” Sakın sakın deme! Şeytan da böyle demedi mi? “Ben!” dedi..”Üstünüm ondan!” dedi, kıyasladı kendini, gururlandı...Ve koğulmuşlardan oldu! Sen de, eğer böyle dersen; Hidayeti için dua ettiklerin varsa mesela, asla kabul olmaz duaların!.. İstersen gece-gündüz namazda, oruçta, ibadette ol, “Ben!” dediğin, Başkaları hakkında hüküm verdiğin, kıyas yaptığın,...
  2. kendine sakla yaralarını...

kendine sakla yaralarını...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sakın Ellerimi Bırakma

Sakın Ellerimi Bırakma

Ilık rüzgarla gelen bir müzik sesiyle dalıverdim uzaklara; "Aşık olmak günahsa ben bir günahkarım, pişman değilim tanrım…" diyordu yumuşak bir ses… bir sızı saplandı ilk önce kalbime… sensizlik yüreğimi yakıyordu, sana hasrettim… sarı kurumuş yapraklar arasında yürürken rüzgarın yüzüme vurmasıyla kokunu duydum sanki… yalnızdım… mutsuzdum, sen yoktun… ebediyen gitmiştin… Şimdi...
  4. Yaralarını Kendine Sakla

Yaralarını Kendine Sakla

Bir gül yaprağı gibi yaşam ayaklar altında nereye baksan hüzün konar gözlerine yıllardır ki ırmağı yaralı canevinin akıp gider sancıyarak mevsimlere çekilir bir köşeye seyredersin sessizce sessizlik ki, içine gömdüğün o derin çığlık ay küs, kayıp iz sürdüğün samanyolu güneş de doğmuyor yüreğine artık yüz üstü bırakıp gitti gecelerde yıldızlar ah! nereye baksan tül kanaması ince...
  5. sakız

sakız

Çiğnemekten zevk aldığımız sakızın aslında sağlığımıza da faydalı olduğunu biliyor muydunuz? “Sakız çiğnemek faydalı mı yoksa zararlı mı?” diye daha önce düşünmemiş olabilirsiniz. Hatta erkek çocuklarını “sakız çiğneme bıyıkların eğri çıkar” diye korkuturlardı eskiden. Oysa sakız endüstrisi o kadar gelişti ki marketlerde sakız reyonu gittikçe büyüyor. Artık çeşit çeşit sakız var. Aynı kahve...

Sayfayı Paylaş