gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, TRT1 'in yepyeni dizisi Beni Böyle Sev 21 Ocak 'ta ilk bölümüyle ekranlara gelecek. İsim babasının Orhan Gencebay olduğu dizi, TRT1 'in tutkunu olacağınız dizilerinden biri olacak gibi görünüyor.

Senaryosunu Hakan Haksun’un yazdığı, Cem Tabak’ın yönetmenliğini yaptığı “Beni Böyle Sev” dizisinin yapımcılığını ise Bsk Yapım adına Çağrı Bingüller ve Başak Bingüller üstleniyor.

Beni böyle sev dizisinin konusu adından da anlaşıldığı gibi aşk olacak. Aşkın çeşitli hallerini göreceğiniz dizinin tutkunu olacağınız inancındayız. Ülkemizde içerisinde aşk ve ayrılık olan bütün diziler her zaman rağbet görmüştür. Beni böyle sev dizisinin de teması aşk olduğu için uzun süre yayın hayatına devam edecektir.

Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

benim için üzülme dizisi konusu benim için üzülme konusu Sevgili melekler yeni yayın döneminde atv ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan Mahsun Kırmızıgül'ün çektiği Benim İçin Üzülme dizisi oyuncu kadrosu hakkında sizleri daha önce bilgilendirmiştik. Bu konumuzda ize Benim İçin Üzülme dizisi konusu ile ilgil elimize geçen bilgileri paylaşıyoruz.. :) Yakında televizyon ekranlarında...
  2. Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Bu konu; Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT1 yepyeni bir komedi dizisiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 21 Ocak 'ta ilk bölümünün yayınlanması beklenen Dizini adı Beni Böyle Sev. İsim babasının Orhan Gencebay olduğu dizide bakalım kimler rol alıyormuş.. Dizide Zeynep Çamcı, Güven Kıraç, Lale Mansur, Altan Gördüm, Alper...
  3. Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu sayfa; Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fox tv yepyeni bir dizinin çalışmalarına başlıyor. Faruk Turgut'un çekeceği dizinin adı Benim Hala Umudum Var olacak. Başrollerinde Gizem Karaca ve Berk Oktay'ın oynayacağı söylenen dizinin konusu ise şöyle... Umut, annesinin zorunlu olarak yürüttüğü evlilik nedeniyle, çıkarcı üvey baba,...
  4. Altındağlı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Altındağlı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

altındağlı dizisi, altındağlı dizisi konusu, altındağlı dizi konusu Sevgili melekler, show tv yeni sezon için bir süredir hazırlıklarını yaptığı yerli "Soprano's" olarak lanse edilen Altındağlı dizisine start vermeye hazırlanıyor. Şafak Sezer'in başrolde olacağı yeni dizide Hande Ataizi ve Başak Sayan gibi pek çok ünlü isim de yer alacak. Dizinin konusu daha önce de belirttiğimiz...
  5. O Hayat Benim Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

O Hayat Benim Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

o hayat benim dizisi, o hayat benim dizisi konusu, o hayat benim dizi konusu Sevgili melekler, Fox Tv başrollerinde şarkıcı Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun yer alacağı yeni bir diziye start vermeye hazırlanıyor. "O Hayat Benim" adlı dizide Keremcem, yurtdışında okumuş “Efe” adlı holding CEO’sunu, Ezgi Asaroğlu ise bir yandan üniversitede okurken diğer yandan okul harçlığını çıkarmak...

Sayfayı Paylaş