gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beni böyle sev dizisi neden başlamıyor?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Haftalardır Beni Böyle Sev dizisini bekliyoruz. Habire reklamları fragmanları dönüyor ama dizi ortada yok.Neden hala başlamıyor ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    TRT'nin merakla beklenne dizisi Beni Böyle Sev 4 Şubat Pazartesi günü başlayacaktı. Diziyi izlemek için TRT 1 kanalını açan izleyiciler ben de dahil bir sürprizle karşılaştık. Dizi yoktu ve yayınlanmadı. Sonrasında araştırınca gördüm ki dizi ilginç bir sebep yüzünden yayınlanmamış. Meğerse dizinin stok bölümleri yokmuş ve bu bölümleri çektikten sonra yayınlanacakmış. Bneim anlamadığım stok bölümü olmadan neden bir dizinin fragmanları yayınlanır ve yayın tarihi verilir?
    TRT'ye yakışmayacak bir amatörlük oldu bu. Zeynep Çamcı, Alper Saldıran, Güven Kıraç, Lale Mansur, Altan Gördüm ve Erdem Akakçe gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Beni Böyle Sev dizisi önümüzdeki hafta yayınlanacakmış işallah...

3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bence daha fazla izleyici kitlesini ekrana bağlamak içindir yada yapımcılarla para konusunda anlaşamamışlardır.

beni böyle sev dizisi neden başlamıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Beni Böyle sev

Orhan Gencebay - Beni Böyle sev

Bb F Beni böyle sev seveceksen Bb (d#) Olduğum gibi göreceksen Bb F Girme ömrüme girme gönlüme Cm F Bb Ne dertliymiş bu diyeceksen Bb F Sen dert nedir ne bilirsin D# Bb Cm F Bb Sen gönlümde kabe, sen meleksin, sen herşeysin Bb F Sen ümitlerimin tek kaynağı...
  2. Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Bu konu; Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT1 yepyeni bir komedi dizisiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 21 Ocak 'ta ilk bölümünün yayınlanması beklenen Dizini adı Beni Böyle Sev. İsim babasının Orhan Gencebay olduğu dizide bakalım kimler rol alıyormuş.. Dizide Zeynep Çamcı, Güven Kıraç, Lale Mansur, Altan Gördüm, Alper...
  3. Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT1 'in yepyeni dizisi Beni Böyle Sev 21 Ocak 'ta ilk bölümüyle ekranlara gelecek. İsim babasının Orhan Gencebay olduğu dizi, TRT1 'in tutkunu olacağınız dizilerinden biri olacak gibi görünüyor. Senaryosunu Hakan Haksun’un yazdığı, Cem Tabak’ın yönetmenliğini yaptığı “Beni Böyle Sev” dizisinin...
  4. beni böyle sev ne zaman başlayacak bilen yok muuu

beni böyle sev ne zaman başlayacak bilen yok muuu

Beni Böyle Sev dizisi fragmanlarındna başka birşey çıkmıyor.Ha bugün ha yarın artık yorulduk yani, ne zaman başlayacak bu dizi bilginiz varmı acaba ?
  5. BENİ BÖYLE SEV TRT1

BENİ BÖYLE SEV TRT1

Bu diziye bayılıyorum.Şu anda izliyorum seyreden var mı ?

Sayfayı Paylaş