gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, TRT1 yepyeni bir komedi dizisiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 21 Ocak 'ta ilk bölümünün yayınlanması beklenen Dizini adı Beni Böyle Sev. İsim babasının Orhan Gencebay olduğu dizide bakalım kimler rol alıyormuş..

Dizide Zeynep Çamcı, Güven Kıraç, Lale Mansur, Altan Gördüm, Alper Saldıran, Erdem Akakçe, Didem İnselel, Burcu Altın, Burcu Biricik, Bala Atabek, Meral Asiltürk, Fatih Koyunoğlu, Mert Turak gibi oyuncular yer alıyor.

Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu

bir çocuk sevdim dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu yayın tarihi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Ekranların yeni dizilerinden ''Bir Çocuk Sevdim'',Eylül ayında izleyicilerle buluşacak melekler :) İstanbul Kadırga'da çekimlerine devam edilen dizinin usta oyuncu kadrosu göze çarpıyor. ÇETİN TEKİNDOR Dizide Turan Usta rolünde yılların başarılı tiyatro ve sinema oyuncusu Çetin...
  2. Kahperengi Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Kahperengi Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Bu konu; kahperengi dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ocak ayında Kanal D'de yayınlanması planlanan Kahperengi adlı dizinin senaryo bilgilerini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise Kahperengi dizisi oyuncu kadrosu bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz... Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği, senaryosunu Mahinur Ergun’un yazdığı,...
  3. Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT1 'in yepyeni dizisi Beni Böyle Sev 21 Ocak 'ta ilk bölümüyle ekranlara gelecek. İsim babasının Orhan Gencebay olduğu dizi, TRT1 'in tutkunu olacağınız dizilerinden biri olacak gibi görünüyor. Senaryosunu Hakan Haksun’un yazdığı, Cem Tabak’ın yönetmenliğini yaptığı “Beni Böyle Sev” dizisinin...
  4. Doksanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Doksanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Bu konu; Doksanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri vermektedir. Sevgili melekler, pek çok kişinin severek izlediği Seksenler dizisinden sonra yeni bir dönem dizisi olan Doksanlar ekranlara gelmek için gün sayıyor. Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin konusu hakkında verdiğimiz bilgilerin ardından bakalım dizinin oyuncu kadrosunda kimler var... Erol Köse, Derya Şensoy, Ferhan...
  5. O Hayat Benim Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

O Hayat Benim Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

o hayat benim dizisi, o hayat benim dizi oyuncuları, o hayat benim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Fox Tv'nin yepyeni dizisi O Hayat Benim yakında başlıyor. Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun başrollerini paylaştıkları dizide yer alacak diğer oyuncular ise şöyle sıralanıyor: Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu, Süleyman Atanısev. Dizi, Ocak sonu ya da Şubat başında Fox TV...

Sayfayı Paylaş