gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beni böyle sev dizisinin oyuncularını öğrenebilir miyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam melekler, rica etsem beniböyle sev dizisinin tam kadrosunu bu sayfadan paylaşabilirmisiniz. Dizileri kaçrmak istemiyorum ve diziyle ilgili her konuda bilgim olsun istiyorum :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    TRT1 ekranlarında yeni başlayacak dizilerden birtanesi "Beni Böyle Sev" fragmanı yayınlanmaya başladı. Fragmanda oyuncular görünmüyor bu konuda henüz bir açıklama yapılmadı.

Dizinin oyuncu kadrosu belli olmaya başlayınca sitemizden duyurulacaktır.

beni böyle sev dizisinin oyuncularını öğrenebilir miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Beni Böyle sev

Orhan Gencebay - Beni Böyle sev

Bb F Beni böyle sev seveceksen Bb (d#) Olduğum gibi göreceksen Bb F Girme ömrüme girme gönlüme Cm F Bb Ne dertliymiş bu diyeceksen Bb F Sen dert nedir ne bilirsin D# Bb Cm F Bb Sen gönlümde kabe, sen meleksin, sen herşeysin Bb F Sen ümitlerimin tek kaynağı...
  2. Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Bu konu; Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT1 yepyeni bir komedi dizisiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 21 Ocak 'ta ilk bölümünün yayınlanması beklenen Dizini adı Beni Böyle Sev. İsim babasının Orhan Gencebay olduğu dizide bakalım kimler rol alıyormuş.. Dizide Zeynep Çamcı, Güven Kıraç, Lale Mansur, Altan Gördüm, Alper...
  3. beni böyle sev dizisinin şarkısının sözlerini istiyorum

beni böyle sev dizisinin şarkısının sözlerini istiyorum

Merhaba.Galibe dizinin müziği Orhan Gencebayın bir parçasıymış.Şarkı süper, sözlerini bilmiyorum yazarsanız sevinirim :)
  4. BENİ BÖYLE SEV TRT1

BENİ BÖYLE SEV TRT1

Bu diziye bayılıyorum.Şu anda izliyorum seyreden var mı ?

Sayfayı Paylaş