gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beni böyle sev ne zaman başlayacak bilen yok muuu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Beni Böyle Sev dizisi fragmanlarındna başka birşey çıkmıyor.Ha bugün ha yarın artık yorulduk yani, ne zaman başlayacak bu dizi bilginiz varmı acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dizi atağında TRT'de kolları sıvadı. Fragmanlarını yayınlamaya başladığı Beni Böyle Sev dizisi romantik komedi tadındaki konusuyla izleyicileri ekrana bağlayacakmış gibi görünüyor.
    Zeynep Çamcı, Alper Saldıran, Güven Kıraç, Lale Mansur, Altan Gördüm, Erdem Akakçe gibi isimlerin yer aldığı ve İstanbul'da bir üniversitede okuyan gençlerin yaşadıklarının komedi dilinde anlatılacağı dizinin başlama tarihi henüz netleşmedi.

Tarih açıklandığında yine bu sayfadan sizlerle paylaşacağız...

beni böyle sev ne zaman başlayacak bilen yok muuu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz

Arkadaşlar Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz

Kızlar Bir Çocuk Sevdim dizisini izliyormusunuz bilmiyorum ama ben izliyorum ve beğeniyorum da sizede izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca merak ettim acaba Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak bilen var mı?
  2. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor Sevgili melekler, kış sezonu boyunca ilgiyle izlenen dizilerden biri olan Bir Çocuk Sevdim sezon finali ile izleyiciye veda etti. Bu yazımızda Bir Çocuk Sevdim yeni sezon ne zaman diye merak edenlere yayın tarihi ile ilgili bilgiler veriyoruz ... :) Heyecanlı bir bölümle ekranlara veda eden Bir Çocuk...
  3. Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak acaba bilen var mı

Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak acaba bilen var mı

fragmanlarından gördüğüm kadarıyla izlenmeye değer bir dizi olacak evlerden biri dizisi oyuncularda güzel peki ya Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak işte bunu merak ediyorum:S
  4. beni böyle sev dizisi neden başlamıyor?

beni böyle sev dizisi neden başlamıyor?

Haftalardır Beni Böyle Sev dizisini bekliyoruz. Habire reklamları fragmanları dönüyor ama dizi ortada yok.Neden hala başlamıyor ?
  5. BENİ BÖYLE SEV TRT1

BENİ BÖYLE SEV TRT1

Bu diziye bayılıyorum.Şu anda izliyorum seyreden var mı ?

Sayfayı Paylaş