gebe
  1. aysedokumacı

aysedokumacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Beni çok sevdiğini biliyrum ama biraz odun:)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında aysedokumacı tarafından paylaşıldı.

sevgilim romantik değil sevgilim hiç romantik değil SEVGİLİ MELEKLER YA SEVGİLİM BENİ ÇOK SEVİYO BUNDAN HİÇ ŞÜPHEM YK AMA BENİM KADAR İNCE DÜŞÜNMÜYO BEN BİRAZ DAHA ROMANTİK VE İNCE OLMASINI İSTİYORUM SİZCE NE YAPMALIYIM :hıms:

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    biraz moralini bozmuş gibi olcam ama bu iş yürümez ben söyleyeyim devamlı aranızda tartışmalara sebep olacaktır. sen sevgilinden çok şey bekleyeceksin senin gibi olmasını isteyeceksin ama olmayacak. dünyada en zor şey bir insanı değiştirmektir.
    ya onu olduğu gibi kabul et beklentilerini azalt ya da seni senin gibi birinin mutlu edeceğini düşünüyorsan o kişiden ayrıl öyle birini bul (evlenmeden önce) evlenince dönüş zordur

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    canım onu oldugu gibi kabul edicen degiştiremezsin kimseyi nasıl sen degişemiyon onuda öyle sevicen seni seviyomuş böyle diyosun bayanlar gibi zaten ince düşünen pek fazla erkek yok

4. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    msjlaşırkn bana güzl farklı şeyler söylmsini bkliyorum.oda bana aşkım msjla ince yada romantik olup olmadğmı nasıl anlıyosun diyo ewlnnceki durumla msjlşırknki durum aynımı falan diyo.

5. _zeybet_

_zeybet_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne yazıkki hiç bişey ayşecim zaten yapsanda faydası olmucak kabullenebiliyosan kabullen kabullenemiyosan dehle gitsin :haha:

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    aaa kızz benimki dee ölee arada romantik oll diyorum o da bana o ne diye soruyorr öle büyütmüyorum tutturmuyorum daa çünkü onu öyle sevdim...
    onu öle kabul ettt canım başka bir care bulan varsa bana da desinn ...
    sen onu bu haliyle sevmedin mii evet sevdinn o zman sevdiğin adamı degiştirmee ...

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım valla bi yaştan sonra insanın kişiliğini değiştirmek çok zor bence seviyosan onu olduğu gibi kabul et...

8. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bnm eşimde öyle tatlım ama degiştiremezsinn öyle oldukları gibi kabulennmek zorundayıuz

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bence de onu her haliyle kabul etmen gerekiyo ama yol yakınken değiş de eğer değişmeye meyilli değilse sonradan cok sorun yaşarsınız

10. Kubur

Kubur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım biz aslında hep onlardan bekleriz romantik olmayı,peki sen ne kadar romantiksin ona karsı onu bi düşün bakalım.mesela ben de yasadım bu sorunu,hatta cok kavga ettim.sonra baktım olacak gibi değil ben harekete geçtim.mesela ona küçük hediyeler aldım.ama pahalı olmayan seyler.arabası vardı,nazar boncuklu anahtar aldım,verirken nazar degmesin sana da arabana da falan tarzında hosuna gitcek seyler söyledim,dogum gününde onun için sürpriz pasta aldım,yerlere gül yaprakları serptim,ikimizin sarkısını calıp onu dansa kaldırdım.böyle seyleri sadece erkeklerden beklemek dogru değil bence.ben bi şeyler yapınca o da buna zamanla kayıtsız kalamadı zaten.eger hala kayıtsız kalıyosa duygularını güzelce dile getir,ilgiye ihtiyacın oldugunu belirt.ama değiştirmek cok kolay olmuyo bastan söyleyeyim.benim 2 yılım aldı :D hala bile tamamen romantik diyemem ama değişme var,ben de tabi öyle kabul etmeyi ögrendim,artık kafam rahat :D

11. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Kubur süpersin ya senden her eve bir tane lazım :D:D Sakın konuşma daha fazla kadınları da batırma herşeyi erkekten beklemek yanlış evet ama sen bizlere kötü örnek oluyorsun :puha: Gül, şarkı, dans yahu odun erkekler bundan ne anlar :D:D

12. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm bence onu olduğu kabullen eksiklerini arama inan bana böyle daha çook mutlu olursun :kiss:

13. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla ya olduğu gibi kabul edeceksin ya da ayrılacaksın değişmez yani incel,k insanın içinde olacak sonradan eklenen bişey değil sana iyi davranıyosa seviyosa aranız iyiyse olduğu gibi kabule et

14. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    valla benim esimde beni cok sevyo ama 8 yil sevgili olmusuz 6 yillikda evliyim adam bana hic seni sevyorum demedi bile 1 cicik isterim onuda ne der :ay 2 gune solar gider paramiz ziyan olmasin der ya bana iste o yuzden aramizda 1 az atisiriz o yuzden ama ne yapalim o yine ayni odun yani :D

15. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynısını yaptım arabasına nazar boncuklu anhtarlık takıtm:D geçenlerde arabasının arkasına o farketedn ikimizin baş harfini yapıştırdım biraz etkilndi galiba :D çok haklısınız melekler onu değiştiremem böyle küçük oyunlarla belki biraz romantik olur oda.bakalım.Gelişmeleri yazarım:D

Beni çok sevdiğini biliyrum ama biraz odun:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Odun

Odun

Kesilip parçalanma ihtiyacı olmadan yakılmaya hazır halde odun görmek güç işlerin kolaylaşmasına, devlet yönetimine yaklaşmaya, mirasa, ihtiyaçları gidermeye, muattal vakıf malına; İri ve hantal, kesilip kırılması gereken odun görmek güçlükle ve şer metoodlarla elde edilecek rızka; Odun ahmaklığa ve kalın kafalılığa, aşırı cimriliğe, koğuculuğa, katı ve yaramaz söze, günah işlemeye; Odun...
  2. Buda benim köşem ama biraz farklı

Buda benim köşem ama biraz farklı

köşem takımları mutfak köşem takımları koltuk koltuk ve fiyatları fiyatları Arkadaşlar nihayet bende kendime bir kıyı köşe buldum..:)Ama benimki biraz farklı bir köşe içimden geçirdiğim çok ama çok sevdiğim bir bebek köşesi ...Yani sanal bebeğimin köşesi ve burda onunla ilgili paylaşımlar yapmayı düşünüyorum....Sizleride beklerim elleriniz boş gelmeyin ama:hhh: Haydi yum gözlerini...
  3. Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum...

Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum...

Ne zamanı bir dakika önce geriye alabirim Ne de geleceğimi bir dakika sonra yasayabilirim En bildiğim şeyi yapmalıyım; Seni sende bir ömür boyu sevmeliyim.. Ve seni bir ömür boyu yüreğimde nefesim gibi bilmeliyim.. İnce bir çizgi kalbimde sana olan Duygularım; Ne adını koyabiliyorum bu sevdanın Ne de kendime uykusuz gecelerimi sorguluyorum Sadece tek bildiğim şeyi seni canımdan öte...
  4. Benim Sevgilim Bir Odun

Benim Sevgilim Bir Odun

odun sevgili sevgilim beni anlamıyor sevgilim odun sevgili hikayeleri Merhaba Sevgili Melekler, Herkesin başından sevgilileri ile ilgili birşeyler geçmiştir. Bizler bugün bu başınızdan geçen olayları irdelemek yerine, herkesin samimi bir şekilde " Sevgililerinin Odunluklarından " bahsetmelerini ve kaleme almalarını istiyoruz. Amaan benim aklıma gelmiyor, benim sevgili harika vs...
  5. Biraz Karışık ama yardım..

Biraz Karışık ama yardım..

Sevgilimle bir ay önce yüzeysel birşeyler yaşadık.. Çıplaktık ve üzerime oldu. Adet günüm geldiğinde sadece 2 gün oldu ilk defa böyle birşey başıma geliyor. Sizce hamile olabilir miyim . Yaklaşık bir haftadır hafif mide bulantısı şiddetli kasık ağrısı mevcut.. Lütfen yardımcı olun..

Sayfayı Paylaş