Beni çok sevdiğini biliyrum ama biraz odun:)

Kubur süpersin ya senden her eve bir tane lazım :D:D Sakın konuşma daha fazla kadınları da batırma herşeyi erkekten beklemek yanlış evet ama sen bizlere kötü örnek oluyorsun :puha: Gül, şarkı, dans yahu odun erkekler bundan ne anlar :D:D

valla ya olduğu gibi kabul edeceksin ya da ayrılacaksın değişmez yani incel,k insanın içinde olacak sonradan eklenen bişey değil sana iyi davranıyosa seviyosa aranız iyiyse olduğu gibi kabule et

valla benim esimde beni cok sevyo ama 8 yil sevgili olmusuz 6 yillikda evliyim adam bana hic seni sevyorum demedi bile 1 cicik isterim onuda ne der :ay 2 gune solar gider paramiz ziyan olmasin der ya bana iste o yuzden aramizda 1 az atisiriz o yuzden ama ne yapalim o yine ayni odun yani :D

bende aynısını yaptım arabasına nazar boncuklu anhtarlık takıtm:D geçenlerde arabasının arkasına o farketedn ikimizin baş harfini yapıştırdım biraz etkilndi galiba :D çok haklısınız melekler onu değiştiremem böyle küçük oyunlarla belki biraz romantik olur oda.bakalım.Gelişmeleri yazarım:D

Istesen de hiçbişey yapamazsın

tecrübe ettiğim için söylüyorum, bi adam neyse odur.. ya onu böyle kabul edeceksin ya da yolun başındayken vazgeçeceksin durum bu kadar net... daha sonra değişir, ben onu düzeltirim deme boşuna.. uğraştığına zamanını harcadığına sinirlerini yıpratıp üzüldüğüne değmez... arada büyük bir sevgi varsa da eğer onu bu haliyle kabul et, ayrıca sen mükemmel bir kadın mısın bunu da bir düşün derim naçizane....

Geri