gebe
  1. roxette

roxette Forum Okuru

beni de kabul edermisiniz

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında roxette tarafından paylaşıldı.

meraba ben roxette umarım bu site dehoşça vakit geçiririm....

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: beni de kabul edermisiniz
    Üyeliğiniz, tarafımdan silinmiştir.

beni de kabul edermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KaBuL eDeRMiSiN??

KaBuL eDeRMiSiN??

!!!.... SeNi ÇoK SeViYoRuM....!!! A A A A A A A A A YüReĞiMiaVuÇLaRıMDa SuNSaM KaBuL eDeRMiSiN ??????? _____________________ SeN HaYaTa Ne VeRiRSeNHaYaTSaNa SeNiN VeRDiĞiNi GeRi VeRiRMiŞ BeN HaYaTaNeVeRDiMBiLMiYoRuM aMaHaYaTBaNa uMMaDıĞıM KaDaRDeĞeRLioLaN _ _ SeNi VeRDi _ _ ...EGER SENİ SEVMEKSE YAŞAMAK BEN HİÇ ÖLMEYECEĞİM...A ...BuNDaN BöYLe DüNYaDa... ....AŞKIN aDı SeN...
  2. Beni de Aranıza Kabul Eder Misiniz? :)

Beni de Aranıza Kabul Eder Misiniz? :)

Merhaba Melekler... :ar4fd: Benim adım İrem.. önceden üye olmuştum fakat paylaşım amaçlı ebedi yolculuğuma yeni başlıyorum :dp193: Güzel paylaşımlar diliyorum...
  3. Merhabalar!! Benide kabul edermisiniz.

Merhabalar!! Benide kabul edermisiniz.

Artık bende buradayım.Ataköy'de yaşıyorum. Sizlerle keyifli vakit geçireceğimi düşünüyorum, benide aranıza alırmısınız bayanlar.:thanks::thanks:
  4. benim için dua edermisiniz melekler

benim için dua edermisiniz melekler

bundan iki ay önce troid bezi rahatsızlığım çıktı,ultrason çekildi ve nodül oluşmuş perşembe günü biyopsi yapılacak,iyimi yoksa kötü huylumu diye.yani kansermi,değilmi o araştırılacak inanın çok korkuyorum sürekli alaha dua ediyorum.ameliyat olma ihtimalim oldukça yüksek görünüyor,sizde benim için dua edermisiniz kızlar bu hastalıktan bir an önce şifa bulabilmem için,:hasta:hepinizi öpüyorum.
  5. kabul edermisiniz ben geldim

kabul edermisiniz ben geldim

aranıza yeni katıldım umarım iyi vakit geciririm kısaca 24 yasındayım evliyim gurbette yaşıyorum anne olmak isteyen daha nasip olmayan biriyim umarım benide aranıza alırsınız

Sayfayı Paylaş