gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Beni de mi internetten indirdiniz anne:)))

Konu, 'Çöplük' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Beni de mi internetten indirdiniz anne:)))

:D:D:D İyiymiş...

Beni de mi internetten indirdiniz anne:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni de Aranıza Kabul Eder Misiniz? :)

Beni de Aranıza Kabul Eder Misiniz? :)

Merhaba Melekler... :ar4fd: Benim adım İrem.. önceden üye olmuştum fakat paylaşım amaçlı ebedi yolculuğuma yeni başlıyorum :dp193: Güzel paylaşımlar diliyorum...
  2. İnternet explorer 8 indirin

İnternet explorer 8 indirin

Teknolojiye ayak uyduran Microsoft firması sonunda İE 8 i biz net kullanıcıları için kullanılır hale getirdiler. İsteyen arkadaşlarım aşağıdan indirebilirler. Hadi hayırlı olsun :) Select your country/region from the list below Bu sekmeden indirmek istediğiniz dili, Select your Operating System from the list, and click the link to access your download Bu sekmeden işletim...
  3. Müsait Olunca Beni Sever misin Anne

Müsait Olunca Beni Sever misin Anne

Müsait Olunca Beni Severmsin ANNE İçeri girer girmez neşeyle bağırdı: -Anne biliyor musun bugün yuvada ne oldu? - Gö...rmüyor musun ? Telefonla konuşuyorum. Herkesin sevdiği şey birbirine benzemiyordu. Annesi telefonu babası arabayı seviyordu. Herşey erteleniyordu telefon ve araba söz konusu olduğunda... Bir de eve misafir gelecek oldu mu kendisine hiç yer kalmıyordu. Nerelere gitseydi?...

Sayfayı Paylaş